Black Friday România 2026 › Licențe software › Licență Windows
Licență Windows de Black Friday 2026
Varianta Pro adaugă criptare și conectare la distanță; pentru acasă ajunge Home. Mai jos sunt ofertele de azi la licență Windows din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 9 oferte din magazinul Streamstore, cu prețuri între 89 lei și 5.999 lei (preț median: 319 lei).
- Cel mai mic preț: Windows 10 Professional, 64bit, 1PC, Retail, ESD, Licenta permanenta, 89 lei la Streamstore.
- Cea mai mare reducere anunțată: −50% la ESET NOD32 Antivirus Licenta Digitala ESD Antivirus PC Windows Protectie Anti-Ransomware, 109 lei în loc de 219 lei (Streamstore).
- Din aceeași categorie:
- Toate: licențe software
- Licență Autodesk 22
−50%ESET NOD32 Antivirus Licenta Digitala ESD Antivirus PC Windows Protectie Anti-Ransomware
Streamstore109 lei219 leiVezi la Streamstore ↗
−34%Microsoft Windows 11 Pro 64-bit Retail ESD , Licenta Permanenta Digitala pentru 1 PC
Streamstore99 lei149 leiVezi la Streamstore ↗
−30%Adobe Photoshop , Licenta Individual 1 An pentru Windows E i Mac
Streamstore1.600 lei2.300 leiVezi la Streamstore ↗
−20%Adobe Creative Cloud All Apps , Individual Licenta 1 An pentru Windows E i Mac
Streamstore2.800 lei3.500 leiVezi la Streamstore ↗
−15%Licenta Microsoft Windows 11 Professional + Licenta Microsoft Office 2021 Professional Plus
Streamstore219 lei259 leiVezi la Streamstore ↗
−10%Windows 10 Professional, 64bit, 1PC, Retail, ESD, Licenta permanenta
Streamstore89 lei99 leiVezi la Streamstore ↗
−9%Licenta Windows Server Remote Desktop Services - RDS 50 User CAL
Streamstore319 lei349 leiVezi la Streamstore ↗
−8%Licenta Rhino 8 Comerciala Permanenta , 1 Utilizator Windows macOS
Streamstore5.999 lei6.500 leiVezi la Streamstore ↗
−7%Windows Server 2022 Standard - Licenta permanenta
Streamstore649 lei699 leiVezi la Streamstore ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la licență Windows
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| ESET NOD32 Antivirus Licenta Digitala ESD Antivirus PC Windows Protectie Anti-Ransomware | Streamstore | 109 lei | −50% |
| Microsoft Windows 11 Pro 64-bit Retail ESD , Licenta Permanenta Digitala pentru 1 PC | Streamstore | 99 lei | −34% |
| Adobe Photoshop , Licenta Individual 1 An pentru Windows E i Mac | Streamstore | 1.600 lei | −30% |
| Adobe Creative Cloud All Apps , Individual Licenta 1 An pentru Windows E i Mac | Streamstore | 2.800 lei | −20% |
| Licenta Microsoft Windows 11 Professional + Licenta Microsoft Office 2021 Professional Plus | Streamstore | 219 lei | −15% |
| Windows 10 Professional, 64bit, 1PC, Retail, ESD, Licenta permanenta | Streamstore | 89 lei | −10% |
Cele mai ieftine oferte la licență Windows
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Windows 10 Professional, 64bit, 1PC, Retail, ESD, Licenta permanenta | Streamstore | 89 lei |
| Microsoft Windows 11 Pro 64-bit Retail ESD , Licenta Permanenta Digitala pentru 1 PC | Streamstore | 99 lei |
| ESET NOD32 Antivirus Licenta Digitala ESD Antivirus PC Windows Protectie Anti-Ransomware | Streamstore | 109 lei |
| Licenta Microsoft Windows 11 Professional + Licenta Microsoft Office 2021 Professional Plus | Streamstore | 219 lei |
| Licenta Windows Server Remote Desktop Services - RDS 50 User CAL | Streamstore | 319 lei |
| Windows Server 2022 Standard - Licenta permanenta | Streamstore | 649 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- Verifică tipul licenței: permanentă sau abonament anual.
- Uită-te pe câte dispozitive se poate activa.
- Păstrează factura: e dovada că licența e a ta.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la licență Windows acum?
89 lei, la Streamstore: Windows 10 Professional, 64bit, 1PC, Retail, ESD, Licenta permanenta. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la licență Windows acum?
−50%: ESET NOD32 Antivirus Licenta Digitala ESD Antivirus PC Windows Protectie Anti-Ransomware, 109 lei în loc de 219 lei, la Streamstore. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.