Black Friday România 2026 › Scule electrice
Scule electrice de Black Friday 2026
Sculele electrice au reduceri constante de Black Friday, mai ales seturile cu doi acumulatori. Mai jos sunt mașinile de găurit, șurubelnițele, fierăstraiele și accesoriile aflate acum la reducere.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 43 oferte din 2 magazine: ITGalaxy, Vexio, cu prețuri între 22,99 lei și 2.309,99 lei (preț median: 235,99 lei).
- Cel mai mic preț: CUTIE SCULE PLASTIC 12, 22,99 lei la Vexio.
- Cea mai mare reducere anunțată: −49% la Surubelnita SET SURUBELNITE IZOLATE 1000V 7 BUC, 30 lei în loc de 58,99 lei (ITGalaxy).
- 21 din 43 produse au reducere anunțată de magazin.
- Caută mai precis:
- Mașină de găurit 6
- Polizor unghiular 6
- Șurubelniță 9
−49%Surubelnita SET SURUBELNITE IZOLATE 1000V 7 BUC
ITGalaxy30 lei58,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−9%Masina de gaurit VZW801- mandrina stabila, 800W
Vexio199 lei218,51 leiVezi la Vexio ↗
−34%Surubelnita Electrica cu Acumulator 06039E000B IXO 7 3.6V 235RPM Verde/Negru
ITGalaxy262,99 lei399,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Masina de gaurit VZW711- mandrina stabila, 711W
Vexio233,99 leiVezi la Vexio ↗
−33%Surubelnita de Precizie de Buzunar si Pix QWLSD013-R 5in1 Rosu
ITGalaxy28,99 lei42,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
CIOCAN ROTOPERCUTOR - SDS.PLUS / 700W - G.
Vexio422,99 leiVezi la Vexio ↗
−32%Fierastrau Electric cu Lant DCMPS520N-XJ 18V Lungime Lama 20CM fara Acumulator si Incarcator Negru/Galben
ITGalaxy812,99 lei1.189,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
CUTIE SCULE PPR HD CU INCHIZATOR SI MANER ALUMINIU 25
Vexio145,99 leiVezi la Vexio ↗
−29%Masina de Tuns Iarba LMO 2-18 (1.445-400.0) Latime Taiere 32CM Sac Colectare 30L fara Acumulator Inclus Negru/Galben
ITGalaxy999,99 lei1.399,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
CUTIE SCULE PPR CU INCHIZATOR ALUMINIU 22
Vexio93,99 leiVezi la Vexio ↗
−28%Masina de Tuns Iarba AdvancedGrassCut 36 36 Volti Fara Fir Baterie Li-Ion 2.0Ah Verde/Negru
ITGalaxy1.444,99 lei1.999,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
CUTIE SCULE PLASTIC 20
Vexio62,99 leiVezi la Vexio ↗
−28%Polizor Unghiular YT-82827 18V 125MM 10000RPM fara Acumulator Inclus Negru
ITGalaxy183,99 lei255,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
CUTIE SCULE PLASTIC 12
Vexio22,99 leiVezi la Vexio ↗
−24%Polizor Unghiular DGA513Z 18V 125MM 8500RPM fara Acumulator Inclus Albastru
ITGalaxy915,99 lei1.199,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−23%Masina De Tuns Iarba GE-CT 18 Li Fara Fir Rosu
ITGalaxy300 lei388,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−21%Polizor Unghiular DCG409VST1-QW 18V 125MM cu Acumulator si Incarcator Valiza Transport Negru/Galben
ITGalaxy1.969,99 lei2.499,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−19%Polizor Unghiular GA016GZ 40V 125MM 8500RPM fara Acumulator Inclus Albastru/Negru
ITGalaxy1.049,99 lei1.299,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−18%Fierastrau Alternativ JR103DZ CXT 12V fara Acumulator Inclus Albastru/Negru
ITGalaxy574,99 lei699,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−17%Fierastrau Circular HS7611 Portabil 19cm 5500rpm 1600W
ITGalaxy749,99 lei899,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−14%Fierastrau Circular pentru Taiere in Adancime DWS520KTR-QS Diametru Lama 165MM cu Sina de Ghidare 1.5M Valiza Transport 1300W Negru/Galben
ITGalaxy2.309,99 lei2.699,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Fierastrau Electric Vertical PST 650 500W 65mm 3100RPM
ITGalaxy314,99 lei359,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Fierastrau electric cordless pole pruner DCMPS567N 18V
ITGalaxy1.183,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Surubelnita Tool-Check Combi 1, with KNIPEX Cobra, bit set black/green, 40-piece, including 1/4 bit ratchet and water pump pliers
ITGalaxy669,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Surubelnita SoftFinish electric slimFix - 41003
ITGalaxy413,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Surubelnita Tool-Check Modular Imperial 1, bit set black/green, 21-piece, inch, including 1/4 bit ratchet
ITGalaxy297,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Polizor Unghiular CAG71051 Disc 115MM 12000RPM 710W Rosu/Negru
ITGalaxy205,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Masina de Gaurit AMGA008 cu Acumulator Li-Ion 14.4V Negru/Verde
ITGalaxy195,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Polizor unghiular 11000rpm 900W Verde
ITGalaxy192,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Masina de Gaurit si Insurubat RMX 1240 40Nm fara Acumulator Inclus Portocaliu/Alb
ITGalaxy188,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Surubelnita SET SURUBELNITA SI BITI PRECIZIE 32 PIESE
ITGalaxy46,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Fierastrau Plan pentru Lemn EDL6845A 450mm Galben
ITGalaxy29,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Surubelnita SURUBELNITA PRECIZIE 9 VARFURI
ITGalaxy27,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−38%Cleste Sertizat Universal Papuci Izolati sau Neizolati 10 Accesorii Galben
ITGalaxy96,99 lei155,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−29%Mini Fierastrau Electric cu Lant DUC101Z01 LXT 18V Lama 10CM fara Acumulator Inclus Albastru/Negru
ITGalaxy926,99 lei1.299,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−25%Cleste Dezizolator pentru Presat Papuci Opritor Detasabil 210mm Negru/Verde
ITGalaxy154,99 lei205,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−24%Cleste pentru Presat Cabluri Coaxiale Transmisie cu Clichet Blocare Automata Negru/Verde
ITGalaxy235,99 lei309,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−24%Cleste Sertizare Profesional Presat Papuci 0.5-6mmp Transmisie cu Clichet Negru/Verde
ITGalaxy235,99 lei309,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Mini Fierastrau WG324E Compact Chainsaw fara Fir 20V Negru
ITGalaxy679,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Set Surubelnita 28 RA cu Biti 6 Bucati 1/4inch cu Husa Verde/Negru
ITGalaxy295,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Cleste pentru Pompe de Apa Cobra XS Negru
ITGalaxy192,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
CLESTE DEZIZOLATOR REGLABIL 0.5-6.0MM2
ITGalaxy44,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Insertie Pentru L-BOXX 136 Pentru Masina de Gaurit GBH 18V-26 Negru
ITGalaxy31,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la scule electrice
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Surubelnita SET SURUBELNITE IZOLATE 1000V 7 BUC | ITGalaxy | 30 lei | −49% |
| Cleste Sertizat Universal Papuci Izolati sau Neizolati 10 Accesorii Galben | ITGalaxy | 96,99 lei | −38% |
| Surubelnita Electrica cu Acumulator 06039E000B IXO 7 3.6V 235RPM Verde/Negru | ITGalaxy | 262,99 lei | −34% |
| Surubelnita de Precizie de Buzunar si Pix QWLSD013-R 5in1 Rosu | ITGalaxy | 28,99 lei | −33% |
| Fierastrau Electric cu Lant DCMPS520N-XJ 18V Lungime Lama 20CM fara Acumulator si Incarcator Negru/Galben | ITGalaxy | 812,99 lei | −32% |
| Masina de Tuns Iarba LMO 2-18 (1.445-400.0) Latime Taiere 32CM Sac Colectare 30L fara Acumulator Inclus Negru/Galben | ITGalaxy | 999,99 lei | −29% |
Cele mai ieftine oferte la scule electrice
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| CUTIE SCULE PLASTIC 12 | Vexio | 22,99 lei |
| Surubelnita SURUBELNITA PRECIZIE 9 VARFURI | ITGalaxy | 27,99 lei |
| Surubelnita de Precizie de Buzunar si Pix QWLSD013-R 5in1 Rosu | ITGalaxy | 28,99 lei |
| Fierastrau Plan pentru Lemn EDL6845A 450mm Galben | ITGalaxy | 29,99 lei |
| Surubelnita SET SURUBELNITE IZOLATE 1000V 7 BUC | ITGalaxy | 30 lei |
| Insertie Pentru L-BOXX 136 Pentru Masina de Gaurit GBH 18V-26 Negru | ITGalaxy | 31,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- Alege o singură platformă de acumulatori și rămâi la ea: bateriile se potrivesc între sculele aceleiași mărci.
- Verifică dacă prețul include acumulator și încărcător; variantele „solo” vin fără.
- Motoarele fără perii rezistă mai mult și consumă mai puțin.
Întrebări frecvente
Ce mașină de găurit să iau pentru casă?
Una cu acumulator de 18 V și funcție de percuție acoperă aproape tot ce se face într-un apartament. Pentru beton gros, ai nevoie de un rotopercutor.
Care e cel mai mic preț la scule electrice acum?
22,99 lei, la Vexio: CUTIE SCULE PLASTIC 12. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la scule electrice acum?
−49%: Surubelnita SET SURUBELNITE IZOLATE 1000V 7 BUC, 30 lei în loc de 58,99 lei, la ITGalaxy. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.