Black Friday România 2026 › Piese și accesorii pentru trotinete electrice
Piese și accesorii pentru trotinete electrice de Black Friday 2026
Piese de schimb și accesorii pentru trotinete electrice de la magazinele partenere. Verifică modelul exact al trotinetei în descrierea piesei.
Alegerile zilei
- Cel mai ieftin
reducere anunțată −52%Placa de sustinere AX spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 8
preț vechi 59,99 lei29 leiVezi oferta la evoMAG → - Cea mai mare reducere
reducere anunțată −64%Janta fata 8inch pentru trotineta electrica SPEEDXMAN
preț vechi 299,99 lei−191 lei109 leiVezi oferta la evoMAG → - Raport calitate-preț
reducere anunțată −51%Cuveta inferioara pentru trotineta electrica VSETT 9
preț vechi 99 lei−50 lei49 leiVezi oferta la evoMAG →
Sari la: Cele mai mari reduceri ↓ · Cele mai ieftine ↓
Prețuri din , preluate din fluxurile magazinelor · reduceri anunțate de magazine · cumperi direct din magazin, prin linkuri de afiliere
reducere anunțată −51%Cuveta inferioara pentru trotineta electrica VSETT 9
preț vechi 99 lei−50 lei49 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −51%Clema coloana centrala pentru pentru trotineta electrica VSETT 11+
preț vechi 99 lei−50 lei49 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −46%Suport suspensie pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 9
preț vechi 89,99 lei49 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −46%Masca lumini laterale pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 9
preț vechi 89,99 lei49 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −60%Brat roata dreapta pentru trotineta electrica VSETT 8
preț vechi 249 lei−150 lei99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −60%Brat roata dreapta spate pentru trotineta electrica VSETT 8
preț vechi 249 lei−150 lei99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −49%Semnalizare Spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 10 2022
preț vechi 189,99 lei−93 lei96,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −64%Janta fata 8inch pentru trotineta electrica SPEEDXMAN
preț vechi 299,99 lei−191 lei109 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −44%Aparatoare spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN MINI
preț vechi 139,99 lei−62 lei77,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −46%KULTManson silicon pentru trotinete electrice
preț vechi 169,99 lei−78 lei91,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −40%Arbore pliere pentru trotineta electrica VSETT 8
preț vechi 99 lei59 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −39%Controller box pentru trotineta electrica SPEEDXMAN
preț vechi 109,99 lei66,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −40%Cablu conectare pentru baterie externa
preț vechi 89,99 lei53,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −38%Suport furca spate pentru trotineta electrica KUGOO G5
preț vechi 104,90 lei64,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −52%Placa de sustinere AX spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 8
preț vechi 59,99 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −51%Suport furca spate din cauciuc pentru trotineta electrica VSETT 11+
preț vechi 59 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −44%Capac frontal pentru trotineta electrica JOYOR F5S (Negru)
preț vechi 69,99 lei39 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −36%LED Stop pentru trotinetele electrice Joyor (Negru)
preț vechi 99,99 lei64 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −43%Levier blocare ghidon pentru trotineta electrica VSETT 8
preț vechi 69 lei39 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −39%Cric pentru trotineta electrica ZERO 10 (Negru)
preț vechi 129,99 lei−51 lei79 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −38%Suport suspensie pentru pentru trotineta electrica VSETT 11+
preț vechi 79 lei49 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −45%Maner cu mecanism pliere pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 10
preț vechi 219,99 lei−98 lei121,99 leiVezi oferta la evoMAG →reducere anunțată −39%
Bara ghidon pentru trotineta electrica ZERO 9
preț vechi 69,99 lei42,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −46%T-BARR pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 10
preț vechi 249,99 lei−116 lei133,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −36%Buton switch pentru trotineta electrica Kugoo G2 Pro
preț vechi 79,99 lei50,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −44%KULTFar LED pentru trotinete electrice
preț vechi 249,99 lei−109 lei140,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −38%Protectie iluminare spate pentru trotineta electrica Kugoo G2 Pro
preț vechi 59,99 lei36,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −38%Banda LED pentru trotineta electrica ZERO 9
preț vechi 59,99 lei36,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −42%Mansoane pentru trotinetele electrice Joyor (Negru)
preț vechi 49,99 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −42%Arc amortizor central pentru trotineta electrica Joyor X5S (Negru)
preț vechi 49,99 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −42%Buton cu retinere cu LED pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 9
preț vechi 49,99 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −29%Aripa spate (Aparatoare) pentru trotineta electrica JOYOR T5S / X5S (Negru)
preț vechi 89,99 lei64 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −41%Furca pentru trotineta electrica Joyor T5S (Negru)
preț vechi 219,99 lei−91 lei129 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −41%Carlig pentru trotineta electrica VSETT 9
preț vechi 49 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −35%Tirant KULT pentru trotinete electrice
preț vechi 149,99 lei−53 lei96,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −28%Levier pliere pentru trotinetele electrice Joyor (Negru)
preț vechi 89,99 lei64,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −34%Brat roata stanga pentru trotineta electrica VSETT 8
preț vechi 149 lei−50 lei99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −34%Baza carlig pliere pentru trotineta electrica VSETT 9
preț vechi 149 lei−50 lei99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −26%Placa platforma pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 9 (Negru)
preț vechi 79,99 lei59 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −32%Protectie iluminare frontala pentru trotineta electrica Kugoo G2 Pro
preț vechi 59,99 lei40,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −40%Brat roata fata dreapta pentru trotineta electrica VSETT 9
preț vechi 249 lei−100 lei149 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −40%Brat roata stanga spate pentru trotineta electrica VSETT 9
preț vechi 249 lei−100 lei149 leiVezi oferta la evoMAG →reducere anunțată −36%
Set amortizoare de vibratii 0.6/0.8/1.2mm pentru Xiaomi M365 / Pro / 1S / Essential / Pro2 (Rosu)
preț vechi 49,90 lei31,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −25%Cablaj pentru trotineta electrica Joyor Y6S (Negru)
preț vechi 84,99 lei64 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −34%Suport bascula pentru trotineta electrica VSETT 8
preț vechi 179 lei−60 lei119 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −31%TUOVTAnvelopa cauciuc cu camera 8.5 x 2inch pentru trotineta electrica ZERO 9 (Negru)
preț vechi 169,99 lei−53 lei116,99 leiVezi oferta la evoMAG →reducere anunțată −35%
Far LED Gaciron V9F-600, 600 Lumeni, Baterie Reincarcabila 2500 mah, Rezistenta la Apa IPX6 (Negru)
preț vechi 229,99 lei−80 lei149,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −32%Far LED Gaciron V10-500, 500 Lumeni, Baterie Reincarcabila 2200 mah, Rezistenta la Apa IPX6 (Negru)
preț vechi 219,99 lei−71 lei149 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −23%Ghidon pentru trotineta electrica SPEEDXMAN MINI
preț vechi 129,99 lei99,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −38%Mecanism pliere cu prindere pentru trotineta electrica VSETT 8
preț vechi 399 lei−150 lei249 leiVezi oferta la evoMAG →reducere anunțată −27%
Mecanism blocare pentru trotineta electrica ZERO 9
preț vechi 39,99 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −26%Suport picior pentru trotineta electrica VSETT 9
preț vechi 39 lei29 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −33%Roata fata cu janta 9inch pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 9
preț vechi 299 lei−100 lei199 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −20%Piulita blocare cuveta pentru trotineta electrica ZERO 8
preț vechi 49 lei39 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −15%Protectie suspensie spate pentru trotineta electrica Kugoo G2 Pro
preț vechi 59,99 lei50,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −33%JoyorColoana centrala pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 10
preț vechi 329,99 lei−109 lei220,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −18%Protectie pentru trotineta electrica KUGOO S1 PLUS
preț vechi 49,99 lei40,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −34%Etrier semihidraulic XTECH pentru trotinete electrice
preț vechi 369,99 lei−127 lei242,99 leiVezi oferta la evoMAG →reducere anunțată −14%EWHEEL
Comutator cu voltmetru, conector SM, pentru trotineta electrica Motus Pro 10 / Techlife X8 (Negru)
preț vechi 89,99 lei76,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −29%Sistem blocare pliere pentru trotineta electrica Xiaomi Mijia M365/M365 PRO/Essential/1S/Pro 2 (Negru)
preț vechi 279,90 lei−81 lei199 leiVezi oferta la evoMAG →
Pe scurt, la 25 octombrie 2026
- 60 de oferte din magazinul evoMAG, cu prețuri între 29 lei și 249 lei (preț median: 64,50 lei).
- Cel mai mic preț: Placa de sustinere AX spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 8, 29 lei la evoMAG.
- Cea mai mare reducere anunțată: −64% la Janta fata 8inch pentru trotineta electrica SPEEDXMAN, 109 lei în loc de 299,99 lei (evoMAG).
- Date proprii pentru toată categoria: 14% dintre cele 590 de oferte au reducere anunțată, cu mediana −34% (cum calculăm).
Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; noi nu o verificăm. Verifică prețul final, livrarea și stocul pe pagina produsului. Comanda, garanția și returul țin de magazin; la comenzile online ai, de regulă, 14 zile de retur prin lege. Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine.
Pagină întreținută de Robert, fondatorul romaniablackfriday.ro. Produsele și prețurile se preiau automat, în fiecare dimineață, din fluxurile oficiale ale magazinelor partenere; categoriile, textele și regulile de afișare sunt făcute de noi. Cum numărăm reducerile: Reducerile în cifre. Ai găsit o greșeală? Scrie-ne la contact@romaniablackfriday.ro.
Trimite pagina: WhatsApp Facebook
Anunță-mă când începe Black Friday
Îți scriem o dată, când pornesc campaniile mari, cu link spre cele mai mari reduceri de atunci. Fără alte emailuri.
Sau primește în fiecare zi top 5 reduceri pe Telegram: t.me/romaniablackfriday →
Cele mai mari reduceri la piese și accesorii pentru trotinete electrice
| Produs | Preț | Reducere | Magazin |
|---|---|---|---|
| Janta fata 8inch pentru trotineta electrica SPEEDXMAN | 109 lei | −64% | Vezi la evoMAG → |
| Brat roata dreapta pentru trotineta electrica VSETT 8 | 99 lei | −60% | Vezi la evoMAG → |
| Brat roata dreapta spate pentru trotineta electrica VSETT 8 | 99 lei | −60% | Vezi la evoMAG → |
| Placa de sustinere AX spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 8 | 29 lei | −52% | Vezi la evoMAG → |
| Cuveta inferioara pentru trotineta electrica VSETT 9 | 49 lei | −51% | Vezi la evoMAG → |
| Clema coloana centrala pentru pentru trotineta electrica VSETT 11+ | 49 lei | −51% | Vezi la evoMAG → |
Cele mai ieftine oferte la piese și accesorii pentru trotinete electrice
| Produs | Preț | Magazin |
|---|---|---|
| Placa de sustinere AX spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 8 | 29 lei | Vezi la evoMAG → |
| Suport furca spate din cauciuc pentru trotineta electrica VSETT 11+ | 29 lei | Vezi la evoMAG → |
| Mansoane pentru trotinetele electrice Joyor (Negru) | 29 lei | Vezi la evoMAG → |
| Arc amortizor central pentru trotineta electrica Joyor X5S (Negru) | 29 lei | Vezi la evoMAG → |
| Buton cu retinere cu LED pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 9 | 29 lei | Vezi la evoMAG → |
| Carlig pentru trotineta electrica VSETT 9 | 29 lei | Vezi la evoMAG → |
Ce verifici înainte să cumperi
- Compară modelul trotinetei (de exemplu Xiaomi 4 Pro, Ninebot Max G30) cu lista de compatibilitate a piesei.
- Anvelopele pline nu fac pană, dar amortizează mai puțin decât cele cu cameră.
- Încărcătorul trebuie să aibă exact tensiunea și mufa originalului.
Întrebări frecvente
Anvelope pline sau cu cameră la trotinetă?
Plinele nu fac pană, dar sunt mai dure; cele cu cameră sau tubeless sunt mai confortabile și țin mai bine pe ud.
Care e cel mai mic preț la piese și accesorii pentru trotinete electrice acum?
29 lei, la evoMAG: Placa de sustinere AX spate pentru trotineta electrica SPEEDXMAN 8. E prețul de la 25 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la piese și accesorii pentru trotinete electrice acum?
−64%: Janta fata 8inch pentru trotineta electrica SPEEDXMAN, 109 lei în loc de 299,99 lei, la evoMAG. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi, preluate dimineața din fluxurile magazinelor. Prețul se poate schimba în cursul zilei: cel valabil e cel de pe pagina magazinului. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi.
De la cine cumpăr?
De la magazin. Noi nu vindem și nu livrăm: comanda, plata, garanția și returul se fac în magazinul în care ajungi.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.