Black Friday România 2026 › Casă inteligentă › Casă inteligentă Luxion
Casă inteligentă Luxion de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Luxion din categoria „casă inteligentă”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la casă inteligentă Luxion din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 48 oferte din magazinul Case-smart, cu prețuri între 8 lei și 235 lei (preț median: 98 lei).
- Cel mai mic preț: Modul Buton Revenire Mecanic (Sonerie) 1M LUXION, Standard Italian, 8 lei la Case-smart.
- Cea mai mare reducere anunțată: −46% la Modul Intrerupator Dublu Cap Scara / Cruce cu Touch LUXION, Serie A, 83 lei în loc de 155 lei (Case-smart).
- Din aceeași categorie:
- Toate: casă inteligentă
- Casă inteligentă Livolo 48
- Casă inteligentă Sonoff 48
- Casă inteligentă BeOk 38
- Casă inteligentă Shelly 32
−46%Modul Intrerupator Dublu Cap Scara / Cruce cu Touch LUXION, Serie A
Case-smart83 lei155 leiVezi la Case-smart ↗
−44%Releu pentru automatizare usi de garaj LUXION
Case-smart123 lei220 leiVezi la Case-smart ↗
−42%Termostat Luxion TP618RF cu receiver pentru centrala termica pe gaz sau electrica, Display LCD, Memorare
Case-smart210 lei359 leiVezi la Case-smart ↗
−42%Buton Sonerie cu Touch, cu Revenire, din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION
Case-smart114 lei195 leiVezi la Case-smart ↗
−40%Intrerupator Dublu cu Variator si Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION
Case-smart123 lei205 leiVezi la Case-smart ↗
−40%Intrerupator Dublu Cap Scara/Cruce cu Touch din Sticla LUXION, Serie A
Case-smart101,99 lei170 leiVezi la Case-smart ↗
−39%Intrerupator Simplu Cap Scara/Cruce cu Touch din Sticla LUXION, Serie A
Case-smart96 lei158 leiVezi la Case-smart ↗
−38%Termostat Luxion TP608RF cu receiver pentru centrala termica pe gaz sau electrica, Programari, Anti-inghet
Case-smart205 lei330 leiVezi la Case-smart ↗
−36%Modul termostat Wi-Fi pentru incalzirea electrica LUXION
Case-smart210 lei326 leiVezi la Case-smart ↗
−34%Modul Intrerupator Simplu cu Wi-Fi + RF433 cu Touch LUXION
Case-smart79 lei119 leiVezi la Case-smart ↗
−33%Termostat Wi-Fi pentru incalzirea electrica LUXION cu Rama din Aluminiu
Case-smart235 lei351 leiVezi la Case-smart ↗
−33%Termostat Wi-Fi pentru incalzirea electrica si pe gaz LUXION cu Rama din Sticla
Case-smart231 lei346 leiVezi la Case-smart ↗
−33%Priza inteligenta pentru perete LUXION Zigbee cu rama din sticla
Case-smart100 lei150 leiVezi la Case-smart ↗
−33%Modul Intrerupator Simplu Cap Scara / Cruce cu Touch LUXION, Serie A
Case-smart77 lei115 leiVezi la Case-smart ↗
−33%Modul Buton Revenire Mecanic (Sonerie) 1M LUXION, Standard Italian
Case-smart8 lei12 leiVezi la Case-smart ↗
−32%Intrerupator Dublu Cap Scara / Cruce + Priza cu Rama din Sticla LUXION, Serie A
Case-smart131,99 lei195 leiVezi la Case-smart ↗
−32%Intrerupator Simplu Cap Scara / Cruce + Priza cu Rama din Sticla LUXION, Serie A
Case-smart126 lei185 leiVezi la Case-smart ↗
−32%Intrerupator Dublu Cap Scara / Cruce cu Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION, Serie A
Case-smart125 lei185 leiVezi la Case-smart ↗
−32%Intrerupator Dublu cu Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION, 500W
Case-smart88 lei130 leiVezi la Case-smart ↗
−31%Modul Priza Inteligenta cu Protocol Zigbee Fara Rama Din Sticla LUXION
Case-smart79 lei115 leiVezi la Case-smart ↗
−30%Intrerupator Simplu Cap Scara / Cruce cu Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION, Serie A
Case-smart119 lei170 leiVezi la Case-smart ↗
−30%Modul Intrerupator Triplu Cap Scara / Cruce cu Touch LUXION, Serie A
Case-smart119 lei169 leiVezi la Case-smart ↗
−29%Intrerupator Triplu cu Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION, RF433
Case-smart157 lei220 leiVezi la Case-smart ↗
−29%Intrerupator Triplu + 2 Prize cu Rama din Sticla LUXION
Case-smart131,99 lei185 leiVezi la Case-smart ↗
−29%Modul Buton Revenire Mecanic (Sonerie) 3M LUXION, Standard Italian
Case-smart10 lei14 leiVezi la Case-smart ↗
−28%Senzor de Miscare PIR LUXION cu Rama din Sticla
Case-smart61 lei85 leiVezi la Case-smart ↗
−27%Modul Intrerupator Draperie Wi-Fi cu Touch LUXION
Case-smart128 lei175 leiVezi la Case-smart ↗
−27%Intrerupator Simplu cu Variator cu Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION
Case-smart110 lei150 leiVezi la Case-smart ↗
−27%Modul Intrerupator Simplu Cap-Cruce Mecanic 1M LUXION, Standard Italian
Case-smart11 lei15 leiVezi la Case-smart ↗
−26%Intrerupator Dublu Wi-Fi cu Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION
Case-smart151 lei205 leiVezi la Case-smart ↗
−26%Intrerupator Wi-Fi Draperie cu Touch din Sticla LUXION
Case-smart147 lei199 leiVezi la Case-smart ↗
−26%Modul Intrerupator Simplu cu Variator, Zigbee cu Touch LUXION
Case-smart111 lei149 leiVezi la Case-smart ↗
−26%Modul Intrerupator Dublu, Protocol ZigBee cu Touch LUXION
Case-smart111 lei150 leiVezi la Case-smart ↗
−26%Intrerupator cu Variator Mecanic LUXION cu Rama din Sticla
Case-smart48 lei65 leiVezi la Case-smart ↗
−26%Releu Simplu LUXION Mini Smart, 1 Intrare, 1 Iesire
Case-smart40 lei54 leiVezi la Case-smart ↗
−25%Intrerupator Draperie cu Touch din Sticla LUXION
Case-smart123 lei165 leiVezi la Case-smart ↗
−25%Releu LUXION Mini Kinetic, 10A, 110-250V
Case-smart49 lei65 leiVezi la Case-smart ↗
−25%Modul Intrerupator Simplu Cap-Scara Mecanic 3M LUXION, Standard Italian
Case-smart12 lei16 leiVezi la Case-smart ↗
−25%Modul Intrerupator Simplu Cap-Scara Mecanic 1M LUXION, Standard Italian
Case-smart9 lei12 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Modul Intrerupator Simplu cu Variator + RF433 cu Touch LUXION
Case-smart95 lei125 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Intrerupator Dublu + Priza cu Rama din Sticla LUXION
Case-smart95 lei125 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Modul Intrerupator Dublu cu Wi-Fi + RF433 cu Touch LUXION
Case-smart90 lei119 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Modul Intrerupator Simplu cu Revenire Curent Continuu 12/24V cu Touch LUXION
Case-smart75,01 lei99 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Intrerupator Triplu cu Touch din Sticla LUXION, 500W
Case-smart72 lei95 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Panou Intrerupator Triplu cu Touch si 2 Prize Din Sticla LUXION
Case-smart57 lei75 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Panou Intrerupator Dublu cu Touch si 2 Prize Din Sticla LUXION
Case-smart57 lei75 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Panou Intrerupator Simplu + Simplu + Simplu cu Touch Din Sticla LUXION
Case-smart42 lei55 leiVezi la Case-smart ↗
−24%Panou Intrerupator Dublu + Dublu + Dublu cu Touch Din Sticla LUXION
Case-smart42 lei55 leiVezi la Case-smart ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la casă inteligentă Luxion
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Modul Intrerupator Dublu Cap Scara / Cruce cu Touch LUXION, Serie A | Case-smart | 83 lei | −46% |
| Releu pentru automatizare usi de garaj LUXION | Case-smart | 123 lei | −44% |
| Termostat Luxion TP618RF cu receiver pentru centrala termica pe gaz sau electrica, Display LCD, Memorare | Case-smart | 210 lei | −42% |
| Buton Sonerie cu Touch, cu Revenire, din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION | Case-smart | 114 lei | −42% |
| Intrerupator Dublu cu Variator si Touch din Sticla si Rama de Aluminiu LUXION | Case-smart | 123 lei | −40% |
| Intrerupator Dublu Cap Scara/Cruce cu Touch din Sticla LUXION, Serie A | Case-smart | 101,99 lei | −40% |
Cele mai ieftine oferte la casă inteligentă Luxion
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Modul Buton Revenire Mecanic (Sonerie) 1M LUXION, Standard Italian | Case-smart | 8 lei |
| Modul Intrerupator Simplu Cap-Scara Mecanic 1M LUXION, Standard Italian | Case-smart | 9 lei |
| Modul Buton Revenire Mecanic (Sonerie) 3M LUXION, Standard Italian | Case-smart | 10 lei |
| Modul Intrerupator Simplu Cap-Cruce Mecanic 1M LUXION, Standard Italian | Case-smart | 11 lei |
| Modul Intrerupator Simplu Cap-Scara Mecanic 3M LUXION, Standard Italian | Case-smart | 12 lei |
| Releu Simplu LUXION Mini Smart, 1 Intrare, 1 Iesire | Case-smart | 40 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- Verifică aplicația și ecosistemul: dispozitivele din aplicații diferite nu lucrează împreună.
- La camere, uită-te la stocare: card, cloud cu abonament sau înregistrator propriu.
- Întrerupătoarele inteligente pot cere fir de nul în doză; verifică înainte să cumperi.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la casă inteligentă Luxion acum?
8 lei, la Case-smart: Modul Buton Revenire Mecanic (Sonerie) 1M LUXION, Standard Italian. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la casă inteligentă Luxion acum?
−46%: Modul Intrerupator Dublu Cap Scara / Cruce cu Touch LUXION, Serie A, 83 lei în loc de 155 lei, la Case-smart. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.