Black Friday România 2026 › Periferice și gaming › Periferice Thrustmaster
Periferice Thrustmaster de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Thrustmaster din categoria „periferice și gaming”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la periferice Thrustmaster din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 20 oferte din 2 magazine: ITGalaxy, Vexio, cu prețuri între 365,99 lei și 2.989 lei (preț median: 755 lei).
- Cel mai mic preț: Joystick TCA Sidestick Airbus Edition, 365,99 lei la ITGalaxy.
- Cea mai mare reducere anunțată: −24% la Set Volan Gaming si Pedale T98-P Ferrari 296 GTB pentru PS5 / PS4 / PC Negru, 699,99 lei în loc de 925 lei (ITGalaxy).
- 6 din 20 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: periferice și gaming
- Mouse 48
- Tastatură 31
- Volan gaming 29
- Gamepad 6
- Scaun gaming 6
- Cameră web 25
- Periferice Logitech 48
- Periferice Esperanza 21
- Periferice Dell 11
−24%Set Volan Gaming si Pedale T98-P Ferrari 296 GTB pentru PS5 / PS4 / PC Negru
ITGalaxy699,99 lei925 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan cu pedale Ferrari 458 Spider Racing Wheel, Xbox One
Vexio544,99 leiVezi la Vexio ↗
−15%Joystick Space Sim Duo
ITGalaxy706 lei827 leiVezi la ITGalaxy ↗
−14%Pachet Joystick T.16000M FCS Flight USB Pentru PC Black
ITGalaxy1.329 lei1.537,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Volan gaming T300 RS GT Edition PS3/ PS4/ PS5/ PC Negru
ITGalaxy1.819,01 lei2.079 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Joystick T.Flighr Hotas One pentru PC Xbox One USB Black
ITGalaxy493 lei566 leiVezi la ITGalaxy ↗
−6%Joystick T.16000M FCS USB Black
ITGalaxy369 lei391,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan gaming 2960798 TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition Pentru PC Negru
ITGalaxy2.989 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan Gaming T598 Direct Axial Drive Interfata USB + Set Pedale Negru
ITGalaxy2.421,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Joystick TCA Captain Pack X Airbus Edition PC/ Xbox Negru
ITGalaxy1.444,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan Gaming T248-P Pentru PlayStation 5/ PlayStation 4/ PC Negru
ITGalaxy1.343,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan Gaming T248R Interfata USB + Set Pedale Negru
ITGalaxy1.315,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan T248X Pentru PC/XBOX Negru
ITGalaxy1.250,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan T128P Black
ITGalaxy815,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan T128X Black
ITGalaxy803,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Joystick T.16000M FCS Hotas USB Black
ITGalaxy666,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Volan gaming 4460105 Ferrari 458 Spider Xbox One Negru/Rosu
ITGalaxy656,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Set Volan Gaming si Pedale T98-X Ferrari 296 GTS pentru Xbox X/S si PC Negru
ITGalaxy638,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Joystick T.Flight Hotas X
ITGalaxy459 leiVezi la ITGalaxy ↗
Joystick TCA Sidestick Airbus Edition
ITGalaxy365,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la periferice Thrustmaster
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Set Volan Gaming si Pedale T98-P Ferrari 296 GTB pentru PS5 / PS4 / PC Negru | ITGalaxy | 699,99 lei | −24% |
| Joystick Space Sim Duo | ITGalaxy | 706 lei | −15% |
| Pachet Joystick T.16000M FCS Flight USB Pentru PC Black | ITGalaxy | 1.329 lei | −14% |
| Volan gaming T300 RS GT Edition PS3/ PS4/ PS5/ PC Negru | ITGalaxy | 1.819,01 lei | −13% |
| Joystick T.Flighr Hotas One pentru PC Xbox One USB Black | ITGalaxy | 493 lei | −13% |
| Joystick T.16000M FCS USB Black | ITGalaxy | 369 lei | −6% |
Cele mai ieftine oferte la periferice Thrustmaster
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Joystick TCA Sidestick Airbus Edition | ITGalaxy | 365,99 lei |
| Joystick T.16000M FCS USB Black | ITGalaxy | 369 lei |
| Joystick T.Flight Hotas X | ITGalaxy | 459 lei |
| Joystick T.Flighr Hotas One pentru PC Xbox One USB Black | ITGalaxy | 493 lei |
| Volan cu pedale Ferrari 458 Spider Racing Wheel, Xbox One | Vexio | 544,99 lei |
| Set Volan Gaming si Pedale T98-X Ferrari 296 GTS pentru Xbox X/S si PC Negru | ITGalaxy | 638,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- La mouse, forma și greutatea contează mai mult decât DPI-ul maxim.
- Tastaturile mecanice diferă prin tipul de switch: liniar, tactil sau cu clic. Citește care e pe modelul ales.
- La wireless, verifică dacă are și receptor USB, nu doar Bluetooth, pentru latență mică.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la periferice Thrustmaster acum?
365,99 lei, la ITGalaxy: Joystick TCA Sidestick Airbus Edition. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la periferice Thrustmaster acum?
−24%: Set Volan Gaming si Pedale T98-P Ferrari 296 GTB pentru PS5 / PS4 / PC Negru, 699,99 lei în loc de 925 lei, la ITGalaxy. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.