Black Friday România 2026 › Iluminat LED › Iluminat LED Yeelight
Iluminat LED Yeelight de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Yeelight din categoria „iluminat LED”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la iluminat LED Yeelight din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 14 octombrie 2026
- 16 oferte din 3 magazine: Case-smart, ITGalaxy, evoMAG, cu prețuri între 29,99 lei și 519,99 lei (preț median: 116,99 lei).
- Cel mai mic preț: Bec Smart Yeelight LED GU10 Bulb W1, 4.8 W, 350 lm, IP20 (Alb), 29,99 lei la evoMAG.
- Cea mai mare reducere anunțată: −70% la Bec Smart LED Yeelight 1S, Dimabil, Wi-Fi, E27, 800 LM, Comanda…, 39 lei în loc de 129 lei (Case-smart).
- 7 din 16 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: iluminat led
- Bandă LED 48
- Plafonieră LED 48
- Proiector LED 48
- Panou LED 48
- Iluminat LED Optonica 20
- Iluminat LED Forever Light 19
- Iluminat LED Ibiza Light 13
- Iluminat LED Elmark 12
Sari la: Cele mai mari reduceri ↓ · Cele mai ieftine ↓
Prețuri din , preluate din fluxurile magazinelor · reduceri anunțate de magazine · cumperi direct din magazin, prin linkuri de afiliere
reducere anunțată −47%Bec Smart LED Yeelight ST64, Filament, 500 Lumeni, Wireless, E27, Control aplicatie
preț vechi 165 lei−78 lei87 leiVezi oferta la Case-smart →
Spot LED RGB inteligent dublu Yeelight Smart Spotlight, Wi-Fi, 1xGU10, 700 lm, dimabil, lumina alba si colorata (2700-6500K), control vocal (Negru)
119,99 leiVezi oferta la evoMAG →
YeelightSet 4 Becuri Lumina Calda 2700K 4.8W 350lm Wi-Fi White
175,99 leiVezi oferta la ITGalaxy →
reducere anunțată −35%Banda LED inteligenta Yeelight Lightstrip Plus YLDD05YL, Smart, Lungime 2m, Putere 7.5W, Compatibil Google Assistant
preț vechi 230 lei−81 lei149 leiVezi oferta la Case-smart →
Lampa de birou LED inteligenta Yeelight Cube Smart Lamp, Spot, 6.5 W, 2100 mAh, iluminare RGB, Wireless (Negru)
113,99 leiVezi oferta la evoMAG →
YeelightExtensie Banda LED RGB Lumina 1m Alb
49,99 leiVezi oferta la ITGalaxy →
reducere anunțată −66%Bec inteligent cu filament LED, Yeelight YLDP12YL, Control smart, 6W, Wi-Fi, 2.4 GHz
preț vechi 169 lei−111 lei58 leiVezi oferta la Case-smart →Set 4 Becuri Yeelight LED GU10 Smart Bulb W1, Multicolor, 4.5W, 350 lm, Control Aplicatie (Alb)
89,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −29%Lampa de veghe portabila Yeelight D2, Alb, Smart, Bluetooth, Ajustare culori
preț vechi 239 lei−69 lei170 leiVezi oferta la Case-smart →
Plafoniera LED inteligenta Yeelight C2001C550, rotunda, Wi-Fi, control vocal, 50W, 3500 lm, telecomanda inclusa, IP50, lumina reglabila, 55.5 cm
369,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −70%Bec Smart LED Yeelight 1S, Dimabil, Wi-Fi, E27, 800 LM, Comanda vocala, 8.5W
preț vechi 129 lei−90 lei39 leiVezi oferta la Case-smart →Bec Smart Yeelight LED GU10 Bulb W1, 4.8 W, 350 lm, IP20 (Alb)
29,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −52%Incarcator Wireless, Yeelight YLYD08YI, Alb, Lumina de noapte, Incarcare rapida, 10W, Lampa LED
preț vechi 275 lei−143 lei131,99 leiVezi oferta la Case-smart →Plafoniera Yeelight LED Celling 480, 2200 lm, Ra 95, Bluetooth, IP50 (Alb mat)
519,99 leiVezi oferta la evoMAG →
reducere anunțată −29%Extensie banda LED Yeelight YLOT01YL Lightstrip Plus, Smart, Multicolor, Lungime 1m, Wireless, 2.1W
preț vechi 83 lei59 leiVezi oferta la Case-smart →
Lampa de birou LED inteligenta Yeelight Cube Smart Lamp, Panel, 6.5 W, 2100 mAh, iluminare RGB, Wireless (Negru)
169,99 leiVezi oferta la evoMAG →
Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; noi nu o verificăm. Verifică prețul final, livrarea și stocul pe pagina produsului. Comanda, garanția și returul țin de magazin; la comenzile online ai, de regulă, 14 zile de retur prin lege. Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine.
Cele mai mari reduceri la iluminat LED Yeelight
| Produs | Preț | Reducere | Magazin |
|---|---|---|---|
| Bec Smart LED Yeelight 1S, Dimabil, Wi-Fi, E27, 800 LM, Comanda vocala, 8.5W | 39 lei | −70% | Vezi la Case-smart → |
| Bec inteligent cu filament LED, Yeelight YLDP12YL, Control smart, 6W, Wi-Fi, 2.4 GHz | 58 lei | −66% | Vezi la Case-smart → |
| Incarcator Wireless, Yeelight YLYD08YI, Alb, Lumina de noapte, Incarcare rapida, 10W… | 131,99 lei | −52% | Vezi la Case-smart → |
| Bec Smart LED Yeelight ST64, Filament, 500 Lumeni, Wireless, E27, Control aplicatie | 87 lei | −47% | Vezi la Case-smart → |
| Banda LED inteligenta Yeelight Lightstrip Plus YLDD05YL, Smart, Lungime 2m, Putere 7.5W… | 149 lei | −35% | Vezi la Case-smart → |
| Lampa de veghe portabila Yeelight D2, Alb, Smart, Bluetooth, Ajustare culori | 170 lei | −29% | Vezi la Case-smart → |
Cele mai ieftine oferte la iluminat LED Yeelight
| Produs | Preț | Magazin |
|---|---|---|
| Bec Smart Yeelight LED GU10 Bulb W1, 4.8 W, 350 lm, IP20 (Alb) | 29,99 lei | Vezi la evoMAG → |
| Bec Smart LED Yeelight 1S, Dimabil, Wi-Fi, E27, 800 LM, Comanda vocala, 8.5W | 39 lei | Vezi la Case-smart → |
| Extensie Banda LED RGB Lumina 1m Alb | 49,99 lei | Vezi la ITGalaxy → |
| Bec inteligent cu filament LED, Yeelight YLDP12YL, Control smart, 6W, Wi-Fi, 2.4 GHz | 58 lei | Vezi la Case-smart → |
| Extensie banda LED Yeelight YLOT01YL Lightstrip Plus, Smart, Multicolor, Lungime 1m… | 59 lei | Vezi la Case-smart → |
| Bec Smart LED Yeelight ST64, Filament, 500 Lumeni, Wireless, E27, Control aplicatie | 87 lei | Vezi la Case-smart → |
Ce verifici înainte să cumperi
- Pentru o cameră de zi socotește în jur de 150 de lumeni pe metru pătrat.
- Temperatura de culoare: 2700–3000 K e lumină caldă, 4000 K neutră, peste 6000 K rece.
- Verifică dacă se poate regla intensitatea și dacă vine cu telecomandă.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la iluminat LED Yeelight acum?
29,99 lei, la evoMAG: Bec Smart Yeelight LED GU10 Bulb W1, 4.8 W, 350 lm, IP20 (Alb). E prețul de la 14 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la iluminat LED Yeelight acum?
−70%: Bec Smart LED Yeelight 1S, Dimabil, Wi-Fi, E27, 800 LM, Comanda vocala, 8.5W, 39 lei în loc de 129 lei, la Case-smart. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi, preluate dimineața din fluxurile magazinelor. Prețul se poate schimba în cursul zilei: cel valabil e cel de pe pagina magazinului. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi.
De la cine cumpăr?
De la magazin. Noi nu vindem și nu livrăm: comanda, plata, garanția și returul se fac în magazinul în care ajungi.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.