Black Friday România 2026 › Saltele › Saltea 180x200
Saltea 180x200 de Black Friday 2026
La 180 × 200 cm, verifică dacă salteaua încape pe scări și pe ușa dormitorului. Mai jos sunt ofertele de azi la saltea 180x200 din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 8 oferte din magazinul Evrik, cu prețuri între 758 lei și 3.447 lei (preț median: 2.002,50 lei).
- Cel mai mic preț: Topper Evrik Deluxe 180x200, 758 lei la Evrik.
- Cea mai mare reducere anunțată: −15% la Saltea EVRIK Deluxe Bamboo 180x200, 3.447 lei în loc de 4.055 lei (Evrik).
- 5 din 8 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: saltele
- Saltea 160x200 8
- Saltea 140x200 8
- Topper de saltea 7
−15%Saltea EVRIK Deluxe Bamboo 180x200
Evrik3.447 lei4.055 leiVezi la Evrik ↗
−15%Saltea Evrik Premium SUPERORTOPEDICA 180x200
Evrik2.657 lei3.125 leiVezi la Evrik ↗
−15%Saltea EVRIK DeLuxe 180x200
Evrik2.604 lei3.063 leiVezi la Evrik ↗
−15%Saltea EVRIK Premium 180x200
Evrik2.003 lei2.356 leiVezi la Evrik ↗
−15%Topper Evrik Deluxe 180x200
Evrik758 lei892 leiVezi la Evrik ↗
EVRIK Confort PLUS DUO 180x200
Evrik2.002 leiVezi la Evrik ↗
Saltea Evrik Confort PLUS 180x200
Evrik1.601 leiVezi la Evrik ↗
Evrik Confort Ortopedic 180x200
Evrik1.278 leiVezi la Evrik ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la saltea 180x200
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Saltea EVRIK Deluxe Bamboo 180x200 | Evrik | 3.447 lei | −15% |
| Saltea Evrik Premium SUPERORTOPEDICA 180x200 | Evrik | 2.657 lei | −15% |
| Saltea EVRIK DeLuxe 180x200 | Evrik | 2.604 lei | −15% |
| Saltea EVRIK Premium 180x200 | Evrik | 2.003 lei | −15% |
| Topper Evrik Deluxe 180x200 | Evrik | 758 lei | −15% |
Cele mai ieftine oferte la saltea 180x200
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Topper Evrik Deluxe 180x200 | Evrik | 758 lei |
| Evrik Confort Ortopedic 180x200 | Evrik | 1.278 lei |
| Saltea Evrik Confort PLUS 180x200 | Evrik | 1.601 lei |
| EVRIK Confort PLUS DUO 180x200 | Evrik | 2.002 lei |
| Saltea EVRIK Premium 180x200 | Evrik | 2.003 lei |
| Saltea EVRIK DeLuxe 180x200 | Evrik | 2.604 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- Fermitatea se alege după poziția de somn: mai moale pentru dormit pe o parte, mai fermă pentru spate și burtă.
- Măsoară patul, nu salteaua veche: dimensiunile standard diferă cu câțiva centimetri.
- Întreabă de perioada de probă și de condițiile de retur.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la saltea 180x200 acum?
758 lei, la Evrik: Topper Evrik Deluxe 180x200. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la saltea 180x200 acum?
−15%: Saltea EVRIK Deluxe Bamboo 180x200, 3.447 lei în loc de 4.055 lei, la Evrik. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.