Black Friday România 2026 › Electrocasnice de bucătărie › Electrocasnice Adler
Electrocasnice Adler de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Adler din categoria „electrocasnice de bucătărie”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la electrocasnice Adler din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 48 oferte din 3 magazine: Hotpick, ITGalaxy, Vexio, cu prețuri între 52,99 lei și 584,99 lei (preț median: 116,49 lei).
- Cel mai mic preț: Fierbator de Apa AD 1272 Plastic 1l 1600W Alb, 52,99 lei la ITGalaxy.
- Cea mai mare reducere anunțată: −46% la Friteuza cu aer cald 3 L Adler AD 6310, 194,99 lei în loc de 359,99 lei (Hotpick).
- 44 din 48 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: electrocasnice de bucătărie
- Espressor 15
- Friteuză cu aer cald 48
- Blender 48
- Cuptor cu microunde 11
- Fierbător 48
- Mixer 29
- Sandwich maker 30
- Electrocasnice Domo 48
- Electrocasnice Esperanza 30
- Electrocasnice Techwood 25
- Electrocasnice Camry 16
−34%Blender de Mana AD 4620 Pahar 0.7L Chopper 0.5L Tel Maxim 800W Negru
ITGalaxy89 lei134,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−46%Friteuza cu aer cald 3 L Adler AD 6310
Hotpick194,99 lei359,99 leiVezi la Hotpick ↗
−9%Mixer AD 4202 de masa cu bol, 300W, 5+1 viteze
Vexio99,99 lei109,99 leiVezi la Vexio ↗
−25%Prajitor De Paine AD 3216 2 Felii Grila Pentru Incalzit Chifle 1000W Alb
ITGalaxy73,99 lei98,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−36%Robot de bucatarie Adler AD 4224, 12 functii
Hotpick559,99 lei869,99 leiVezi la Hotpick ↗
−24%Sandwich Maker AD 3015 Non-Stick 750W Argintiu-Negru
ITGalaxy58,99 lei77,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−32%Blender de mana Adler AD 4617w, alb
Hotpick84,99 lei124,99 leiVezi la Hotpick ↗
−24%Fierbator de Apa AD 1272 Plastic 1l 1600W Alb
ITGalaxy52,99 lei69,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−24%Blender de mana Adler AD 4617b, negru
Hotpick94,99 lei124,99 leiVezi la Hotpick ↗
−22%Fierbator Electric AD 1379b Plastic Capacitate 1.7L 1850W Negru
ITGalaxy75 lei95,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−22%Blender Adler AD 4078, 1700 W, Argintiu
Hotpick249,99 lei319,99 leiVezi la Hotpick ↗
−22%Storcator de Citrice CR 4008 Negru
ITGalaxy59,99 lei76,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−22%Friteuza cu aer cald Adler AD6316, 3L, halogen, 8 programe, panou tactil, 1200W
Hotpick234,99 lei299,99 leiVezi la Hotpick ↗
−21%Mixer AD 4225 300W Negru
ITGalaxy149,99 lei188,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−21%Fierbator electric pentru calatorii Adler AD1377w, pliabil, 0.6:, 600W
Hotpick94,99 lei119,99 leiVezi la Hotpick ↗
−21%Fierbator Electric LED Display 1.7L Negru
ITGalaxy117,99 lei148,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Mixer de mana Adler AD4225, inox, 300W (max 800W), 5 trepte + Turbo
Hotpick114,99 lei129,99 leiVezi la Hotpick ↗
−21%Fierbator Electric 1.5L LED Negru
ITGalaxy99,99 lei125,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−7%Fierbător Digital Gooseneck Adler AD 1349W, 1L, 40°C-100°C, LED, Keep Warm, 900-1100W
Hotpick199,99 lei214,99 leiVezi la Hotpick ↗
−20%Prajitor de Paine AD 3225 2 Felii 6 Trepte Rumenire Suport pentru Chifle 950W Alb
ITGalaxy124,99 lei156,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−6%Mixer manual Adler AD4205b, 5 viteze, 300W, Turbo
Hotpick84,99 lei89,99 leiVezi la Hotpick ↗
−20%Fierbator Electric AD 1305 Afisaj LED Capacitate 1.7L 2200W Negru/Argintiu
ITGalaxy120 lei149,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−3%Fierbator electric pentru hotel Adler AD1354, 1.2L, 1500W, inox, 2 cani ceramica
Hotpick139,99 lei144,99 leiVezi la Hotpick ↗
−20%Sandwich-Maker MS 3032 850W Negru
ITGalaxy67,99 lei84,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Gratar electric Adler AD6617, rabatabil, 2070 cm2, 2200W
Hotpick329,99 leiVezi la Hotpick ↗
−19%Fierbator Electric AD 1305 WG Afisaj LED Capacitate 1.7L 2200 Alb/Auriu
ITGalaxy120,99 lei149,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Friteuza cu aer cald 2.5l, Adler AD6312
Hotpick199,99 leiVezi la Hotpick ↗
−18%Fierbator Electric Capacitate 2.2L Putere 2200W Alb
ITGalaxy68,99 lei83,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Fierbator electric pentru hotel Adler AD1387, 1L, 1300W, inox, 2 cani ceramica
Hotpick179,99 leiVezi la Hotpick ↗
−18%Cafetiera AD 4429 520Ml Negru
ITGalaxy59,99 lei72,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−16%Mixer de Mana MS 4227 5 Viteze 550W Alb/Negru
ITGalaxy75,99 lei89,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−15%Set Fierbator Electric AD 1354 1.2L cu 2 Cani si Tava 1500W Negru/Inox
ITGalaxy139,98 lei164,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−15%Blender CAMRY CR 4621 0.6L 1000W Negru
ITGalaxy99,99 lei116,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−14%Sandwich Maker AD 3070W 1100W 2x Sandwich Otel Inoxidabil Alb
ITGalaxy149,99 lei174,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−14%Storcator de Citrice 40W Alb
ITGalaxy59,99 lei69,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Mixer CR 4623 1600W Negru
ITGalaxy376,99 lei433,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Rasnita Cafea AD 4450 300g Negru
ITGalaxy334,99 lei385,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Mixer de Mana AD 4232 TURBO POWER 3 Setari de Viteza Max 900W Negru/Inox
ITGalaxy129,99 lei148,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Fierbator Portabil AD1279 750W 0.6L Pliabil Silicon Alb
ITGalaxy89,99 lei102,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Fierbator Plastic 0.6L Silicon Travel UK Plug Alb
ITGalaxy84,99 lei96,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−11%Fierbator Electric AD 1203 Capacitate 1L Putere 1630W Inox
ITGalaxy84,99 lei95,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−10%Gratar Raclette AD 6616 1400W 8 Persoane Negru
ITGalaxy189,99 lei211,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−10%Fierbator de Apa AD Electric 2200W 1.5l 1850-2200W Alb
ITGalaxy165 lei182,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−10%Blender de Masa AD 4622 200W Inox Mecanic Alb
ITGalaxy53,99 lei59,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−9%Espressor Manual AD 4390 1.5L 20Bar Thermoblock PID Dispozitiv Manual de Spumare Lapte 1350W Argintiu
ITGalaxy466 lei513,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−8%Blender Smoothie Maker Nutri Pro Professional CR 4071 Capacitate 1L Functie Pulse Max 1700W Alb
ITGalaxy269,99 lei292,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−8%Cafetiera Italiana AD 4421 Pentru Aragaz 320ml Negru
ITGalaxy69,99 lei75,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Robot de Bucatarie AD 4224 LCD 12 in 1 1000W
ITGalaxy584,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la electrocasnice Adler
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Friteuza cu aer cald 3 L Adler AD 6310 | Hotpick | 194,99 lei | −46% |
| Robot de bucatarie Adler AD 4224, 12 functii | Hotpick | 559,99 lei | −36% |
| Blender de Mana AD 4620 Pahar 0.7L Chopper 0.5L Tel Maxim 800W Negru | ITGalaxy | 89 lei | −34% |
| Blender de mana Adler AD 4617w, alb | Hotpick | 84,99 lei | −32% |
| Prajitor De Paine AD 3216 2 Felii Grila Pentru Incalzit Chifle 1000W Alb | ITGalaxy | 73,99 lei | −25% |
| Blender de mana Adler AD 4617b, negru | Hotpick | 94,99 lei | −24% |
Cele mai ieftine oferte la electrocasnice Adler
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Fierbator de Apa AD 1272 Plastic 1l 1600W Alb | ITGalaxy | 52,99 lei |
| Blender de Masa AD 4622 200W Inox Mecanic Alb | ITGalaxy | 53,99 lei |
| Sandwich Maker AD 3015 Non-Stick 750W Argintiu-Negru | ITGalaxy | 58,99 lei |
| Storcator de Citrice CR 4008 Negru | ITGalaxy | 59,99 lei |
| Cafetiera AD 4429 520Ml Negru | ITGalaxy | 59,99 lei |
| Storcator de Citrice 40W Alb | ITGalaxy | 59,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- La friteuzele cu aer cald, capacitatea reală e mai mică decât pare: pentru o familie de patru, caută peste 5 litri.
- La espressoare, cele automate macină și fac cafeaua la un buton; cele manuale cer râșniță separată și ceva exercițiu.
- Verifică dacă piesele se spală la mașină.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la electrocasnice Adler acum?
52,99 lei, la ITGalaxy: Fierbator de Apa AD 1272 Plastic 1l 1600W Alb. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la electrocasnice Adler acum?
−46%: Friteuza cu aer cald 3 L Adler AD 6310, 194,99 lei în loc de 359,99 lei, la Hotpick. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.