Black Friday România 2026 › Electrocasnice de bucătărie › Electrocasnice Domo
Electrocasnice Domo de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Domo din categoria „electrocasnice de bucătărie”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la electrocasnice Domo din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 48 oferte din magazinul Hotpick, cu prețuri între 99,99 lei și 950 lei (preț median: 374,99 lei).
- Cel mai mic preț: Fierbator apa Domo DO9194WK, 1.7 l, negru, 99,99 lei la Hotpick.
- Cea mai mare reducere anunțată: −29% la Aparat de sandwich 5 in 1 DO9242W cu placi interschimbabile, pentru pregatire sandwich, wa, 184,98 lei în loc de 259,99 lei (Hotpick).
- 30 din 48 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: electrocasnice de bucătărie
- Espressor 15
- Friteuză cu aer cald 48
- Blender 48
- Cuptor cu microunde 11
- Fierbător 48
- Mixer 29
- Sandwich maker 30
- Electrocasnice Adler 48
- Electrocasnice Esperanza 30
- Electrocasnice Techwood 25
- Electrocasnice Camry 16
−29%Aparat de sandwich 5 in 1 DO9242W cu placi interschimbabile, pentru pregatire sandwich, waffe, gogosi 750 W
Hotpick184,98 lei259,99 leiVezi la Hotpick ↗
−25%Friteuza cu aer cald XL DO530FR, 4 L, 1500W
Hotpick374,99 lei499,99 leiVezi la Hotpick ↗
−19%Fierbator apa Domo DO496WK, Capacitate 1.7 L
Hotpick149,99 lei184,99 leiVezi la Hotpick ↗
−17%Robot de bucatarie Domo DO9182KR, 1000 W, accesoriu masina de tocat si blender
Hotpick950 lei1.149,99 leiVezi la Hotpick ↗
−17%Sandwich maker multifunctional 5 in 1 Domo Snack Party DO1109C cu placi interschimbabile, 750 W
Hotpick224,99 lei269,99 leiVezi la Hotpick ↗
−17%Blender manual DO9180M, 800 W
Hotpick199,99 lei239,99 leiVezi la Hotpick ↗
−17%Fierbator apa Domo DO9194WK, 1.7 l, negru
Hotpick99,99 lei119,99 leiVezi la Hotpick ↗
−16%Friteuza cu aer cald XL DO532FR, 4 L, 1500W
Hotpick379,99 lei449,99 leiVezi la Hotpick ↗
−15%Gratar electric Domo DO9249G, 2100 W
Hotpick629,99 lei744,99 leiVezi la Hotpick ↗
−15%Gratar electric Teppanyaki XL DO8311TP, 2200 W
Hotpick339,99 lei399,99 leiVezi la Hotpick ↗
−14%Friteuza cu aer cald XXL DO533FR, 5,5 L, 2000W
Hotpick489,99 lei569,99 leiVezi la Hotpick ↗
−11%Gratar raclette Bambus pentru 8 persoane Domo DO9246G, 1200 W
Hotpick419,99 lei469,99 leiVezi la Hotpick ↗
−11%Friteuza cu aer cald XL Domo DO1095FR, 4 L, 1500 W
Hotpick399,99 lei449,99 leiVezi la Hotpick ↗
−11%Sandwich Maker DOMO DO9297C Croque XL, 27x16cm, ceramic, fara PFAS, 900W
Hotpick169,99 lei189,99 leiVezi la Hotpick ↗
−11%Sandwich maker XL DO9056C, 900 W
Hotpick169,99 lei189,99 leiVezi la Hotpick ↗
−10%Friteuza cu aer cald XXL DO531FR, 5 L, 2000W
Hotpick449,99 lei499,99 leiVezi la Hotpick ↗
−10%Friteuza cu aer cald DO509FR, 3,5 L, afisaj LCD, termostat ajustabil ,1500W
Hotpick449,99 lei499,99 leiVezi la Hotpick ↗
−10%Friteuza Domo Deli-fryer DO541FR, 3,5 L, 1350 W
Hotpick349,99 lei389,99 leiVezi la Hotpick ↗
−10%Friteuza DO461FR, 1800W, 2.5L, Termostat reglabil, Negru
Hotpick269,99 lei299,99 leiVezi la Hotpick ↗
−10%Sandwich Maker XXL DOMO DO9296C, 1800W, invelis ceramic, fara FPAS
Hotpick224,99 lei249,99 leiVezi la Hotpick ↗
−10%Prajitor de paine DO961T, 1350 W, 4 felii
Hotpick179,99 lei199,99 leiVezi la Hotpick ↗
−9%Mixer Planetar Profesional cu Blender Domo DO9145KR, Putere 700 W
Hotpick899,99 lei989,99 leiVezi la Hotpick ↗
−9%Friteuza Domo Deli-fryer DO543FR, 8 L, 1800 W
Hotpick489,99 lei539,99 leiVezi la Hotpick ↗
−9%Friteuza Domo Deli-fryer DO539FR, 6 L, 1500 W
Hotpick409,98 lei449,99 leiVezi la Hotpick ↗
−9%Friteuza electrica DO507FR, 4 l, 3000 W
Hotpick319,98 lei349,99 leiVezi la Hotpick ↗
−9%Gratar electric Teppanyaki SS Domo DO1049TP, 2200 W
Hotpick199,99 lei219,99 leiVezi la Hotpick ↗
−9%Prajitor de paine DO959T, 1200 W
Hotpick149,99 lei164,99 leiVezi la Hotpick ↗
−7%Friteuza Domo Deli-fryer DO542FR, 4 L, 1350 W
Hotpick390 lei419,99 leiVezi la Hotpick ↗
−6%Friteuza profesionala DO519FR, 3200 Wati, 4,5 Litri, Termostat reglabil
Hotpick374,99 lei399,99 leiVezi la Hotpick ↗
−5%Friteuza, Cuptor cu aer cald si Uscator de alimente 3 in 1 Domo DO534FR, 1800 W, capacitate 10 l, 8 programe, display digital
Hotpick729,99 lei769,99 leiVezi la Hotpick ↗
Mixer Planetar Profesional DO1023KR, Putere 1200W, Capacitate 6 Litri
Hotpick799,99 leiVezi la Hotpick ↗
Friteuza cu aer cald dubla Domo DO549FR, 3.5+6.5L, 2500W
Hotpick699,99 leiVezi la Hotpick ↗
Blender cu functie de Preparat Supa Domo DO726BL, Capacitate 1,2 Litri
Hotpick649,99 leiVezi la Hotpick ↗
Friteuza cu aer cald Domo DO536FR, 5,5 L, 1800 W
Hotpick644,99 leiVezi la Hotpick ↗
Friteuza XXL cu aer cald DO513FR, 5,5 L, afisaj LCD, termostat ajustabil ,1800W
Hotpick579,99 leiVezi la Hotpick ↗
Mixer Planetar Domo DO9241KR, Putere 600 W, Capacitate 4 Litri
Hotpick499,99 leiVezi la Hotpick ↗
Friteuza cu aer cald Domo DO1134FR, 1500W, 6L (1.5kg), fereasta
Hotpick489,99 leiVezi la Hotpick ↗
Blender Domo DO734BL verde, 800 W, 1,5 L
Hotpick419,99 leiVezi la Hotpick ↗
Friteuza Domo DO1014FR, 4.5 L, 3200W
Hotpick419,99 leiVezi la Hotpick ↗
Gratar Teppan Yaky Domo DO9271G, 1800W, 42x28cm, Bambus
Hotpick409,99 leiVezi la Hotpick ↗
Blender Domo DO710BL, 1000 W, 1,5 L
Hotpick374,99 leiVezi la Hotpick ↗
Gratar electric Teppanyaki Domo DO1028TP, 1800 W
Hotpick359,99 leiVezi la Hotpick ↗
Friteuza Domo DO545FR, 4L, 2000W, fereastra vizualizare
Hotpick349,99 leiVezi la Hotpick ↗
Gratar electric Domo DO9245G, 2000 W
Hotpick344,99 leiVezi la Hotpick ↗
Aparat de sandwich 2 in 1 DO9046C cu placi interschimbabile, pentru pregatire sandwich sau waffe, 120 w
Hotpick339,99 leiVezi la Hotpick ↗
Blender cu 3 Recipiente Portabile cu Capac DO700BL, 1000 W
Hotpick334,99 leiVezi la Hotpick ↗
Gratar electric Teppan Yaki Domo DO9270G, 1000W, 36x14cm, Bambus
Hotpick299,99 leiVezi la Hotpick ↗
Gratar electric DO9225G, 2000 W
Hotpick289,99 leiVezi la Hotpick ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la electrocasnice Domo
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Aparat de sandwich 5 in 1 DO9242W cu placi interschimbabile, pentru pregatire sandwich, waffe, gogosi 750 W | Hotpick | 184,98 lei | −29% |
| Friteuza cu aer cald XL DO530FR, 4 L, 1500W | Hotpick | 374,99 lei | −25% |
| Fierbator apa Domo DO496WK, Capacitate 1.7 L | Hotpick | 149,99 lei | −19% |
| Robot de bucatarie Domo DO9182KR, 1000 W, accesoriu masina de tocat si blender | Hotpick | 950 lei | −17% |
| Sandwich maker multifunctional 5 in 1 Domo Snack Party DO1109C cu placi interschimbabile, 750 W | Hotpick | 224,99 lei | −17% |
| Blender manual DO9180M, 800 W | Hotpick | 199,99 lei | −17% |
Cele mai ieftine oferte la electrocasnice Domo
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Fierbator apa Domo DO9194WK, 1.7 l, negru | Hotpick | 99,99 lei |
| Fierbator apa Domo DO496WK, Capacitate 1.7 L | Hotpick | 149,99 lei |
| Prajitor de paine DO959T, 1200 W | Hotpick | 149,99 lei |
| Sandwich Maker DOMO DO9297C Croque XL, 27x16cm, ceramic, fara PFAS, 900W | Hotpick | 169,99 lei |
| Sandwich maker XL DO9056C, 900 W | Hotpick | 169,99 lei |
| Prajitor de paine DO961T, 1350 W, 4 felii | Hotpick | 179,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- La friteuzele cu aer cald, capacitatea reală e mai mică decât pare: pentru o familie de patru, caută peste 5 litri.
- La espressoare, cele automate macină și fac cafeaua la un buton; cele manuale cer râșniță separată și ceva exercițiu.
- Verifică dacă piesele se spală la mașină.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la electrocasnice Domo acum?
99,99 lei, la Hotpick: Fierbator apa Domo DO9194WK, 1.7 l, negru. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la electrocasnice Domo acum?
−29%: Aparat de sandwich 5 in 1 DO9242W cu placi interschimbabile, pentru pregatire sandwich, waffe, gogosi 750 W, 184,98 lei în loc de 259,99 lei, la Hotpick. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.