Black Friday România 2026 › Electrocasnice de bucătărie › Electrocasnice Esperanza
Electrocasnice Esperanza de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Esperanza din categoria „electrocasnice de bucătărie”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la electrocasnice Esperanza din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 30 oferte din 2 magazine: ITGalaxy, Vexio, cu prețuri între 17,99 lei și 199 lei (preț median: 46,49 lei).
- Cel mai mic preț: Rasnita Esperanza EKP001B rasnita de piper MALABARA, 17,99 lei la Vexio.
- Cea mai mare reducere anunțată: −33% la Rasnita Esperanza EKP001V rasnita de piper MALABARA mov, 19,99 lei în loc de 29,99 lei (Vexio).
- 7 din 30 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: electrocasnice de bucătărie
- Espressor 15
- Friteuză cu aer cald 48
- Blender 48
- Cuptor cu microunde 11
- Fierbător 48
- Mixer 29
- Sandwich maker 30
- Electrocasnice Domo 48
- Electrocasnice Adler 48
- Electrocasnice Techwood 25
- Electrocasnice Camry 16
−33%Rasnita Esperanza EKP001V rasnita de piper MALABARA mov
Vexio19,99 lei29,99 leiVezi la Vexio ↗
−19%Sandwich Maker Parmigiano EKT010W 1000W Alb
ITGalaxy49,99 lei61,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−33%Rasnita Esperanza EKP001G rasnita de piper MALABARA Verde
Vexio19,99 lei29,99 leiVezi la Vexio ↗
Fierbator apa EKK011K Salto Angel 1.7l cu led Negru
ITGalaxy82,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−18%Fierbator EKK012 Ceainic Electric YOSEMITE EKK012 - 5901299915059, 1,7 L
Vexio65,99 lei79,99 leiVezi la Vexio ↗
−13%Mixer Esperanza EKM007G mixer de mână MUFFIN Alb/Verde 125 W 7 viteze
Vexio34,99 lei39,99 leiVezi la Vexio ↗
−12%Rasnita Esperanza EKP003K rasnita de piper MUNTOK
Vexio21,99 lei24,99 leiVezi la Vexio ↗
−6%Gratar electric EKG005 PIZZAIOLA, 750 W, Gri
Vexio75 lei79,99 leiVezi la Vexio ↗
Esperanza EKM015B MINI mixerului 2 FLACOANE Sporty - 2 x 0,6l. 250W albastru
Vexio199 leiVezi la Vexio ↗
Blender EKM004, 800 W, Negru/Argintiu
Vexio137,99 leiVezi la Vexio ↗
Sandwich maker tip sandwich PORTABELLA 3 in 1
Vexio99,99 leiVezi la Vexio ↗
Sandwich maker tip sandwich MUFFULETTA 3 in 1, EKT005
Vexio93,99 leiVezi la Vexio ↗
Cafetiera EKC005 1.8l 950W sistem anti-picurare negru
Vexio78,99 leiVezi la Vexio ↗
Prajitor de paine Esperanza EKT002 Prajitor de paine CIABATTA 600 W capacitate 2 felii
Vexio58,99 leiVezi la Vexio ↗
Fierbator EKK011K Ceainic electric sticla SALTO ANGEL 1,7 L
Vexio55,99 leiVezi la Vexio ↗
Mixer Mixer de Mana, EKM011 APPLE PIE, 400 W, 1 viteza, Alb/Culori
Vexio51,99 leiVezi la Vexio ↗
Blender EKM001R FRAPPE, 250 W, Rosu
Vexio48,99 leiVezi la Vexio ↗
Blender EKM001B FRAPPE, 250 W, Albastru
Vexio48,99 leiVezi la Vexio ↗
Sandwich maker tip sandwich MOZZARELLA, TKT001W
Vexio47,99 leiVezi la Vexio ↗
Blender EKM001E FRAPPE, 250 W, Gri
Vexio44,99 leiVezi la Vexio ↗
Prajitor de paine EKT001 700 W doua felii 7 trepte putere buton stop Alb
Vexio43,99 leiVezi la Vexio ↗
Sandwich maker CASSEROLE, TKT002K
Vexio43,99 leiVezi la Vexio ↗
Rasnita cafea, EKC001W, 160 W, 50g, alb
Vexio36,99 leiVezi la Vexio ↗
Fierbator Esperanza EKK018E Ceainic Electric IGUAZU 1,7 L alb/gri
Vexio34,99 leiVezi la Vexio ↗
Fierbator Esperanza EKK018B Ceainic Electric IGUAZU 1,7 L
Vexio34,99 leiVezi la Vexio ↗
Rasnita Rasnita cafea EKC002W, 160 W, 50g, Alb
Vexio30,99 leiVezi la Vexio ↗
Rasnita Rasnita cafea EKC002K, 160 W, 50g, Negru
Vexio30,99 leiVezi la Vexio ↗
Rasnita Esperanza EKP002 rasnita de piper OŢEL INOXIDABIL - SARAWAK
Vexio24,99 leiVezi la Vexio ↗
Rasnita Esperanza EKP001E rasnita de piper MALABARA Gri
Vexio20,99 leiVezi la Vexio ↗
Rasnita Esperanza EKP001B rasnita de piper MALABARA
Vexio17,99 leiVezi la Vexio ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la electrocasnice Esperanza
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Rasnita Esperanza EKP001V rasnita de piper MALABARA mov | Vexio | 19,99 lei | −33% |
| Rasnita Esperanza EKP001G rasnita de piper MALABARA Verde | Vexio | 19,99 lei | −33% |
| Sandwich Maker Parmigiano EKT010W 1000W Alb | ITGalaxy | 49,99 lei | −19% |
| Fierbator EKK012 Ceainic Electric YOSEMITE EKK012 - 5901299915059, 1,7 L | Vexio | 65,99 lei | −18% |
| Mixer Esperanza EKM007G mixer de mână MUFFIN Alb/Verde 125 W 7 viteze | Vexio | 34,99 lei | −13% |
| Rasnita Esperanza EKP003K rasnita de piper MUNTOK | Vexio | 21,99 lei | −12% |
Cele mai ieftine oferte la electrocasnice Esperanza
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Rasnita Esperanza EKP001B rasnita de piper MALABARA | Vexio | 17,99 lei |
| Rasnita Esperanza EKP001V rasnita de piper MALABARA mov | Vexio | 19,99 lei |
| Rasnita Esperanza EKP001G rasnita de piper MALABARA Verde | Vexio | 19,99 lei |
| Rasnita Esperanza EKP001E rasnita de piper MALABARA Gri | Vexio | 20,99 lei |
| Rasnita Esperanza EKP003K rasnita de piper MUNTOK | Vexio | 21,99 lei |
| Rasnita Esperanza EKP002 rasnita de piper OŢEL INOXIDABIL - SARAWAK | Vexio | 24,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- La friteuzele cu aer cald, capacitatea reală e mai mică decât pare: pentru o familie de patru, caută peste 5 litri.
- La espressoare, cele automate macină și fac cafeaua la un buton; cele manuale cer râșniță separată și ceva exercițiu.
- Verifică dacă piesele se spală la mașină.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la electrocasnice Esperanza acum?
17,99 lei, la Vexio: Rasnita Esperanza EKP001B rasnita de piper MALABARA. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la electrocasnice Esperanza acum?
−33%: Rasnita Esperanza EKP001V rasnita de piper MALABARA mov, 19,99 lei în loc de 29,99 lei, la Vexio. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.