Black Friday România 2026 › Îngrijire personală › Îngrijire personală Adler
Îngrijire personală Adler de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Adler din categoria „îngrijire personală”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la îngrijire personală Adler din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 31 oferte din 2 magazine: Hotpick, ITGalaxy, cu prețuri între 16,99 lei și 310,99 lei (preț median: 79,99 lei).
- Cel mai mic preț: Capete de rezerva (4 bucati) pentru periuta de dinti Adler AD 2175, 16,99 lei la Hotpick.
- Cea mai mare reducere anunțată: −35% la Aparat De Ras AD 2937 Rotation Acumulator Li-Ion 250mAh 35min Albastru, 69,99 lei în loc de 107,99 lei (ITGalaxy).
- 28 din 31 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: îngrijire personală
- Uscător de păr 21
- Periuță electrică 24
- Cântar corporal 23
- Placă de păr 40
- Epilator și aparat de ras 28
- Îngrijire personală Esperanza 30
- Îngrijire personală Remington 19
- Îngrijire personală Babyliss 15
- Îngrijire personală Philips 13
−35%Aparat De Ras AD 2937 Rotation Acumulator Li-Ion 250mAh 35min Albastru
ITGalaxy69,99 lei107,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−32%Cadita hidromasaj pentru picioare Adler AD 2177
Hotpick199,99 lei294,99 leiVezi la Hotpick ↗
−33%Cantar Corporal AD 8178 Mecanic 120kg Negru
ITGalaxy65,99 lei98,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−32%Capete de rezerva (4 bucati) pentru periuta de dinti Adler AD 2175
Hotpick16,99 lei25 leiVezi la Hotpick ↗
−27%Uscator de Par 2200W cu Ioni Difuzor Negru / Sampanie
ITGalaxy79,99 lei108,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−24%Irigator oral si periuta 2 in 1 Adler AD2180b, 100PSI, 1700ppm, 500ml, cutie calatorie
Hotpick249,99 lei329,99 leiVezi la Hotpick ↗
−26%Cantar Mecanic de Baie CR 8181 Alb-Negru
ITGalaxy72,99 lei98,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−24%Uscator de Par AD2248B Functie Ionizare 2200W Negru
ITGalaxy98,99 lei129,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−23%Cantar Corporal AD 8151 Mecanic Maxim 130KG Alb
ITGalaxy45,99 lei59,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−22%Aparat de Ras Electric AD 2928 Autonomie 90 Minute Negru/Gri
ITGalaxy82,99 lei106,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−22%Ondulator AD 2115 25mm Varf Rece la Atingere Negru
ITGalaxy52,99 lei67,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−21%Aparat de Ras Electric AD 2923 Wet & Dry Autonomie 90 Minute Incarcare USB Negru
ITGalaxy70,99 lei89,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−21%Cantar Corporal AD 8194 Stripes Display LCD Maxim 180KG Incarcare USB-C Gri/Negru
ITGalaxy56,99 lei71,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−21%Ondulator Par AD 2105 25W 220-240V Ceramica 1 Nivel Incalzire Alb/Metalic
ITGalaxy49,99 lei62,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−20%Cantar Corporal AD 8172b 180kg Negru
ITGalaxy85,99 lei106,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−20%Ondulator de Par cu Afisaj LCD 25mm Oprire Automata Negru
ITGalaxy76,99 lei95,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−19%Aparat de Ras AD 2933 Electric 3x Capete IPX7 Afisaj LCD Negru
ITGalaxy111,99 lei138,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−19%Cantar Corporal AD 8180 Mecanic Maxim 136KG Alb
ITGalaxy78,99 lei97,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−17%Cantar Corporal 250Kg Alb
ITGalaxy79,99 lei95,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−16%Masina de Tuns cu Afisaj LCD IPX6 Baterie 2000mAh 4x Piepteni Argintiu
ITGalaxy103 lei122,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−14%Ondulator AD 2117 25mm Oprire Automata 180W Roz/Negru
ITGalaxy65,99 lei76,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−14%Cantar Corporal AD 8179w Mecanic 136kg Alb
ITGalaxy59,99 lei69,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Masina de Tuns CAMRY CR 2841 5x Trepte Lungime IPX6 5W Baterie Alb
ITGalaxy107,99 lei123,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Aparat de Ras Electric AD 2945 LED Display Autonomie 60 Min Gri/Negru
ITGalaxy85,99 lei98,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Aparat de Hidromasaj pentru Picioare Deluxe Foot Spa AD2184 Volum 16.7L 500W Alb
ITGalaxy310,99 lei352,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Cadita hidromasaj pentru picioare AD 2177
ITGalaxy231,99 lei264,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−11%Ondulator Par Ceramica 55W 220-240V Negru||Auriu
ITGalaxy49,99 lei55,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−7%Aparat de Ras Electric AD 2910 Autonomie 30 Minute Alb/Negru
ITGalaxy79,99 lei85,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Masina de Tuns AD 2831 Proffesional 6 Atasamente Autonomie 3h 100W Argintiu
ITGalaxy191,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Trimmer Profesional pentru Barba AD 2836G Auriu
ITGalaxy169,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Ondulator de Par Fara Fir USB Afisaj LED Baterie 2x2600mAh Li-Ion Autonomie 35min Negru/Auriu
ITGalaxy148,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la îngrijire personală Adler
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Aparat De Ras AD 2937 Rotation Acumulator Li-Ion 250mAh 35min Albastru | ITGalaxy | 69,99 lei | −35% |
| Cantar Corporal AD 8178 Mecanic 120kg Negru | ITGalaxy | 65,99 lei | −33% |
| Cadita hidromasaj pentru picioare Adler AD 2177 | Hotpick | 199,99 lei | −32% |
| Capete de rezerva (4 bucati) pentru periuta de dinti Adler AD 2175 | Hotpick | 16,99 lei | −32% |
| Uscator de Par 2200W cu Ioni Difuzor Negru / Sampanie | ITGalaxy | 79,99 lei | −27% |
| Cantar Mecanic de Baie CR 8181 Alb-Negru | ITGalaxy | 72,99 lei | −26% |
Cele mai ieftine oferte la îngrijire personală Adler
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Capete de rezerva (4 bucati) pentru periuta de dinti Adler AD 2175 | Hotpick | 16,99 lei |
| Cantar Corporal AD 8151 Mecanic Maxim 130KG Alb | ITGalaxy | 45,99 lei |
| Ondulator Par AD 2105 25W 220-240V Ceramica 1 Nivel Incalzire Alb/Metalic | ITGalaxy | 49,99 lei |
| Ondulator Par Ceramica 55W 220-240V Negru||Auriu | ITGalaxy | 49,99 lei |
| Ondulator AD 2115 25mm Varf Rece la Atingere Negru | ITGalaxy | 52,99 lei |
| Cantar Corporal AD 8194 Stripes Display LCD Maxim 180KG Incarcare USB-C Gri/Negru | ITGalaxy | 56,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- La periuțele electrice, uită-te și la prețul capetelor de schimb.
- La aparatele de ras și de tuns, verifică autonomia și dacă se pot folosi sub duș.
- La uscătoare, puterea mare usucă repede, dar tehnologia ionică protejează mai bine părul.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la îngrijire personală Adler acum?
16,99 lei, la Hotpick: Capete de rezerva (4 bucati) pentru periuta de dinti Adler AD 2175. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la îngrijire personală Adler acum?
−35%: Aparat De Ras AD 2937 Rotation Acumulator Li-Ion 250mAh 35min Albastru, 69,99 lei în loc de 107,99 lei, la ITGalaxy. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.