Black Friday România 2026 › Îngrijire personală › Îngrijire personală Remington
Îngrijire personală Remington de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Remington din categoria „îngrijire personală”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la îngrijire personală Remington din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 19 oferte din 2 magazine: ITGalaxy, Vexio, cu prețuri între 75 lei și 544,99 lei (preț median: 139,98 lei).
- Cel mai mic preț: Aparat de ras corporal WSF4810 Smooth & Silky Compact Alb / Mov, 75 lei la ITGalaxy.
- Cea mai mare reducere anunțată: −21% la Masina de tuns HC4110 Grey, 139,98 lei în loc de 176,99 lei (ITGalaxy).
- 7 din 19 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: îngrijire personală
- Uscător de păr 21
- Periuță electrică 24
- Cântar corporal 23
- Placă de păr 40
- Epilator și aparat de ras 28
- Îngrijire personală Adler 31
- Îngrijire personală Esperanza 30
- Îngrijire personală Babyliss 15
- Îngrijire personală Philips 13
−21%Masina de tuns HC4110 Grey
ITGalaxy139,98 lei176,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−10%Uscator de par Pro Air Turbo, D5220, 2400 W, negru
Vexio149,99 lei166,99 leiVezi la Vexio ↗
−21%Aparat de ras corporal WSF4810 Smooth & Silky Compact Alb / Mov
ITGalaxy75 lei94,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−5%Uscator de par D5000 Style Compact 1800W
Vexio94,99 lei99,99 leiVezi la Vexio ↗
−18%Placa de indreptat parul S1510 Ceramic Slim 220 Neagra
ITGalaxy109,99 lei133,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Ondulator Pearl Pro Curl CI9532, afisaj LCD
Vexio160,99 leiVezi la Vexio ↗
−12%Aparat de ras XR1500 Autonomie 50 minute 5 lame Black
ITGalaxy259,99 lei294,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Ondulator Pro Soft Curl Ci6325
Vexio139,98 leiVezi la Vexio ↗
−10%Uscator de Par AC9096 2400W 6 viteze Rosu/Visiniu
ITGalaxy174,99 lei194,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Uscator de par Your Style Dryer D5219, 2300 W, mov
Vexio138,99 leiVezi la Vexio ↗
Uscator de Par D7779 2 Viteze 3 Trepte Temperatura 1800W Alb/Negru
ITGalaxy544,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Uscator de par D5216, 2300W, 2 trepte de viteza, alb-albastru
Vexio130,99 leiVezi la Vexio ↗
Placa de indreptat parul S7350 incalzire 15 sec 235 grade C Albastru
ITGalaxy207,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Uscator de par D3010 PowerDry, putere 2000W, negru
Vexio93,99 leiVezi la Vexio ↗
Masina de Tuns HC5156 pe Acumulator 30 Minute Autonomie 15 Trepte de Taiere 3-42MM Negru
ITGalaxy197,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Uscator de par pentru voiaj 1400 W Negru/Albastru
Vexio86,99 leiVezi la Vexio ↗
Placa de indreptat parul S7300 Wet2Straight 230 grade albastra
ITGalaxy177,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Bikini Trimmer BKT4000 Cordless Alb Mov
ITGalaxy169,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Trimmer pentru nas/urechi NE3870 lavabil otel inoxidabil Negru
ITGalaxy105,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la îngrijire personală Remington
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Masina de tuns HC4110 Grey | ITGalaxy | 139,98 lei | −21% |
| Aparat de ras corporal WSF4810 Smooth & Silky Compact Alb / Mov | ITGalaxy | 75 lei | −21% |
| Placa de indreptat parul S1510 Ceramic Slim 220 Neagra | ITGalaxy | 109,99 lei | −18% |
| Aparat de ras XR1500 Autonomie 50 minute 5 lame Black | ITGalaxy | 259,99 lei | −12% |
| Uscator de Par AC9096 2400W 6 viteze Rosu/Visiniu | ITGalaxy | 174,99 lei | −10% |
| Uscator de par Pro Air Turbo, D5220, 2400 W, negru | Vexio | 149,99 lei | −10% |
Cele mai ieftine oferte la îngrijire personală Remington
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Aparat de ras corporal WSF4810 Smooth & Silky Compact Alb / Mov | ITGalaxy | 75 lei |
| Uscator de par pentru voiaj 1400 W Negru/Albastru | Vexio | 86,99 lei |
| Uscator de par D3010 PowerDry, putere 2000W, negru | Vexio | 93,99 lei |
| Uscator de par D5000 Style Compact 1800W | Vexio | 94,99 lei |
| Trimmer pentru nas/urechi NE3870 lavabil otel inoxidabil Negru | ITGalaxy | 105,99 lei |
| Placa de indreptat parul S1510 Ceramic Slim 220 Neagra | ITGalaxy | 109,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- La periuțele electrice, uită-te și la prețul capetelor de schimb.
- La aparatele de ras și de tuns, verifică autonomia și dacă se pot folosi sub duș.
- La uscătoare, puterea mare usucă repede, dar tehnologia ionică protejează mai bine părul.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la îngrijire personală Remington acum?
75 lei, la ITGalaxy: Aparat de ras corporal WSF4810 Smooth & Silky Compact Alb / Mov. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la îngrijire personală Remington acum?
−21%: Masina de tuns HC4110 Grey, 139,98 lei în loc de 176,99 lei, la ITGalaxy. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.