Black Friday România 2026 › Îngrijire personală › Îngrijire personală Babyliss
Îngrijire personală Babyliss de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Babyliss din categoria „îngrijire personală”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la îngrijire personală Babyliss din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 15 oferte din magazinul ITGalaxy, cu prețuri între 120 lei și 624,99 lei (preț median: 196,99 lei).
- Cel mai mic preț: Masina de tuns E695E Corded Hair Clipper Albastru, 120 lei la ITGalaxy.
- Cea mai mare reducere anunțată: −36% la Ondulator C450E 19mm 6 Trepte Caldura Negru, 161,99 lei în loc de 252,99 lei (ITGalaxy).
- 13 din 15 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: îngrijire personală
- Uscător de păr 21
- Periuță electrică 24
- Cântar corporal 23
- Placă de păr 40
- Epilator și aparat de ras 28
- Îngrijire personală Adler 31
- Îngrijire personală Esperanza 30
- Îngrijire personală Remington 19
- Îngrijire personală Philips 13
−36%Ondulator C450E 19mm 6 Trepte Caldura Negru
ITGalaxy161,99 lei252,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−32%Ondulator Texturat C260E Max 200 °C Min 160 °C 60s 3 Niveluri Incalzire 60min Cablu 1,8 m Litiu-Ion Negru||Argintiu
ITGalaxy196,99 lei289,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−24%Placa de indreptat parul ST250E Black
ITGalaxy159,99 lei209,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−20%Masina de tuns E695E Corded Hair Clipper Albastru
ITGalaxy120 lei149,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−19%Perie de Par AS6550E 1600W Albastru
ITGalaxy479,99 lei591,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−13%Placa de Creponat Parul The Crimper 2165CE Negru/Rose
ITGalaxy159,99 lei183,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Trimmer pentru Contur Pro 4Artists FX FX7870GE Gold
ITGalaxy624,99 lei707,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Perie cu Aer Cald AS136E Ondulator 1000W
ITGalaxy259,99 lei294,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Ondulator C325E Pro 180 Medium
ITGalaxy129,99 lei146,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−12%Ondulator par C319E Pro 180 Small
ITGalaxy127,99 lei145,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−11%Uscator de Par 6000E Pro Digital 2200W Argintiu
ITGalaxy494,99 lei555,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−11%Masina de Tuns E986E Acumulator Litiu-Ion Autonomie 160min 0.6-28mm Negru/Auriu
ITGalaxy312,99 lei349,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−9%Ondulator C449E Tight Curls 6 Trepte Negru
ITGalaxy179,99 lei196,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Placa Profesionala de Indreptat Parul Pro Elipsis 3100 (BAB3100EPE) Argintiu
ITGalaxy463,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Ondulator C112E 3 Trepte 200 grade Pink Black
ITGalaxy289,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la îngrijire personală Babyliss
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Ondulator C450E 19mm 6 Trepte Caldura Negru | ITGalaxy | 161,99 lei | −36% |
| Ondulator Texturat C260E Max 200 °C Min 160 °C 60s 3 Niveluri Incalzire 60min Cablu 1,8 m Litiu-Ion Negru||Argintiu | ITGalaxy | 196,99 lei | −32% |
| Placa de indreptat parul ST250E Black | ITGalaxy | 159,99 lei | −24% |
| Masina de tuns E695E Corded Hair Clipper Albastru | ITGalaxy | 120 lei | −20% |
| Perie de Par AS6550E 1600W Albastru | ITGalaxy | 479,99 lei | −19% |
| Placa de Creponat Parul The Crimper 2165CE Negru/Rose | ITGalaxy | 159,99 lei | −13% |
Cele mai ieftine oferte la îngrijire personală Babyliss
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Masina de tuns E695E Corded Hair Clipper Albastru | ITGalaxy | 120 lei |
| Ondulator par C319E Pro 180 Small | ITGalaxy | 127,99 lei |
| Ondulator C325E Pro 180 Medium | ITGalaxy | 129,99 lei |
| Placa de indreptat parul ST250E Black | ITGalaxy | 159,99 lei |
| Placa de Creponat Parul The Crimper 2165CE Negru/Rose | ITGalaxy | 159,99 lei |
| Ondulator C450E 19mm 6 Trepte Caldura Negru | ITGalaxy | 161,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- La periuțele electrice, uită-te și la prețul capetelor de schimb.
- La aparatele de ras și de tuns, verifică autonomia și dacă se pot folosi sub duș.
- La uscătoare, puterea mare usucă repede, dar tehnologia ionică protejează mai bine părul.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la îngrijire personală Babyliss acum?
120 lei, la ITGalaxy: Masina de tuns E695E Corded Hair Clipper Albastru. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la îngrijire personală Babyliss acum?
−36%: Ondulator C450E 19mm 6 Trepte Caldura Negru, 161,99 lei în loc de 252,99 lei, la ITGalaxy. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.