Black Friday România 2026 › Imprimante și cartușe › Imprimante și cartușe Epson
Imprimante și cartușe Epson de Black Friday 2026
Pagina adună doar ofertele Epson din categoria „imprimante și cartușe”. La aceeași marcă, diferența de preț vine din model: compară codul exact al produsului. Mai jos sunt ofertele de azi la imprimante și cartușe Epson din magazinele partenere, cu prețul actualizat zilnic.
Pe scurt, la 13 octombrie 2026
- 23 oferte din 2 magazine: ITGalaxy, Vexio, cu prețuri între 62,99 lei și 2.399,99 lei (preț median: 779,99 lei).
- Cel mai mic preț: Hartie foto Premium lucioasa 10x15cm, 80 coli, 62,99 lei la Vexio.
- Cea mai mare reducere anunțată: −35% la Toner color Epson T1303, Magenta, 79,99 lei în loc de 123,99 lei (Vexio).
- 4 din 23 produse au reducere anunțată de magazin.
- Din aceeași categorie:
- Toate: imprimante și cartușe
- Imprimante și cartușe HP 19
- Imprimante și cartușe Canon 11
−35%Toner color Epson T1303, Magenta
Vexio79,99 lei123,99 leiVezi la Vexio ↗
Multifunctional InkJet Color EcoTank L4366 A4 White
ITGalaxy2.399,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−15%Cartus Original WORKFORCE PRO WF-5620DWF Cyan XL
Vexio199,99 lei233,99 leiVezi la Vexio ↗
Multifunctionala InkJet Color EcoTank L6490 Duplex WiFi USB Retea Gri/Negru
ITGalaxy2.299,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−15%Cartus cerneala 79XL galben, 17 ml
Vexio199,99 lei233,99 leiVezi la Vexio ↗
Imprimanta matriciala LQ-350 24 ace 360 x 180 dpi
ITGalaxy1.549,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
−10%Toner inkjet Epson T6366 Vivid light magenta, 700ml
Vexio1.800 lei1.998,99 leiVezi la Vexio ↗
Multifunctional InkJet Color EcoTank L6360 A4 Black
ITGalaxy1.499,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Imprimanta matriciala LX-350 EU, 9 ace, A4, 220V
Vexio1.074,99 leiVezi la Vexio ↗
Imprimanta inkjet WORKFORCE WF-100W Color A4
ITGalaxy1.399,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Toner inkjet Epson T6881 Negru, 700ml
Vexio454,90 leiVezi la Vexio ↗
Multifunctional InkJet Color EcoTank L4360 A4 Black
ITGalaxy1.299,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Pachet Cartus cerneala 79XL magenta Negru
Vexio257,99 leiVezi la Vexio ↗
Multifunctionala Inkjet Color WF-C4810DTWF Format A4 36ppm LAN USB Wi-Fi Direct Alb
ITGalaxy1.099,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Hartie foto Paper Glossy C13S042549 10x15cm, 500 coli, 200g
Vexio171,99 leiVezi la Vexio ↗
Imprimanta matriciala LX-350 9 Ace 80 Coloane Negru
ITGalaxy1.099,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Hartie foto C13S042539 Lucioasa A4, 50 coli, 200g/m2
Vexio162,99 leiVezi la Vexio ↗
Imprimanta Inkjet Color L1230 CISS Format A4 33ppm/15ppm Negru
ITGalaxy899,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Cartus de mentenanta Epson T5820 pentru Stylus Pro 3800/3880
Vexio118,99 leiVezi la Vexio ↗
Multifunctionala Inkjet Color EcoTank L3276 10PPM Printare Copiere Scanare WiFi Format A4 Alb
ITGalaxy779,99 leiVezi la ITGalaxy ↗
Hartie foto Ultra 13 x 18 cm, lucioasa, 50 coli
Vexio116,99 leiVezi la Vexio ↗
Hartie foto Paper Glossy C13S042548 10x15cm, 100 coli, 200g/m2
Vexio64,99 leiVezi la Vexio ↗
Hartie foto Premium lucioasa 10x15cm, 80 coli
Vexio62,99 leiVezi la Vexio ↗
Prețuri actualizate la . Linkurile către magazine sunt linkuri de afiliere: dacă cumperi prin ele, primim un comision de la magazin, fără cost în plus pentru tine. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin; verifică prețul final pe pagina produsului.
Cele mai mari reduceri la imprimante și cartușe Epson
| Produs | Magazin | Preț | Reducere |
|---|---|---|---|
| Toner color Epson T1303, Magenta | Vexio | 79,99 lei | −35% |
| Cartus Original WORKFORCE PRO WF-5620DWF Cyan XL | Vexio | 199,99 lei | −15% |
| Cartus cerneala 79XL galben, 17 ml | Vexio | 199,99 lei | −15% |
| Toner inkjet Epson T6366 Vivid light magenta, 700ml | Vexio | 1.800 lei | −10% |
Cele mai ieftine oferte la imprimante și cartușe Epson
| Produs | Magazin | Preț |
|---|---|---|
| Hartie foto Premium lucioasa 10x15cm, 80 coli | Vexio | 62,99 lei |
| Hartie foto Paper Glossy C13S042548 10x15cm, 100 coli, 200g/m2 | Vexio | 64,99 lei |
| Toner color Epson T1303, Magenta | Vexio | 79,99 lei |
| Hartie foto Ultra 13 x 18 cm, lucioasa, 50 coli | Vexio | 116,99 lei |
| Cartus de mentenanta Epson T5820 pentru Stylus Pro 3800/3880 | Vexio | 118,99 lei |
| Hartie foto C13S042539 Lucioasa A4, 50 coli, 200g/m2 | Vexio | 162,99 lei |
Ce verifici înainte să cumperi
- Socotește costul pe pagină: prețul cartușului împărțit la numărul de pagini pe care îl scoate.
- Laserul e mai ieftin la text mult; cerneala e mai bună la fotografii și la tipărit rar, dacă are rezervoare.
- Verifică codul exact al cartușului: modele cu nume apropiate nu sunt compatibile între ele.
Întrebări frecvente
Care e cel mai mic preț la imprimante și cartușe Epson acum?
62,99 lei, la Vexio: Hartie foto Premium lucioasa 10x15cm, 80 coli. E prețul de la 13 octombrie 2026; se actualizează zilnic.
Care e cea mai mare reducere la imprimante și cartușe Epson acum?
−35%: Toner color Epson T1303, Magenta, 79,99 lei în loc de 123,99 lei, la Vexio. Reducerea este cea anunțată de magazin.
Prețurile de pe pagină sunt prețuri de Black Friday?
Nu neapărat. Sunt prețurile de azi din magazine, preluate din fluxurile lor de produse și actualizate zilnic. În ziua campaniei, pagina arată prețurile din acea zi. Reducerea afișată este cea anunțată de magazin.
Când e Black Friday 2026 în România?
Vineri, 6 noiembrie 2026, data anunțată de eMAG. Celelalte magazine își anunță datele separat.